Blog: Reprezentativní Promostánek

Reprezentativní Promostánek

15.11.2018 · Administrátor

Jednoduché rozložení, upoutejte pozornost se stánkem. Nabízíme dostupné ceny, rychlé dodání. Buďte originální!

Promostan je nejlepší volbou v případě organizování jakéhokoli akce. Veletrhy patří k místům, kde bychom měli vystupovat jako společnost. Jak velmi dobře víme, první dojem už podruhé neuděláme. Abyste dosáhli tohoto cíle, na to je určen právě Promostan. Vyznačuje se jednoduchým rozložením a profesionálním vzhledem. Lehká hexagonová hliníková konstrukce je pro ty, kteří hledají vyšší třídu a chtějí připravit svým klientům nezapomenutelný zážitek. V případě, že potřebujete stan ukotvit umíme Vám zajistit kotvící kolíky nebo zátěžové vaky. Můžete počítat s 5 letou zárukou. Rozměry stanů 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x6m a 4x8m splňují všechny požadavky. Nepromokavé stěny stánku jsou samozřejmostí.

Potisk stánku


Dokonalým řešením je potisk stanu na míru. S profesionální a vysokokvalitní potiskem promostánků vytvoříte jedinečné momenty. Umíme zabezpečit potisk nažehlovací nebo sublimačním potiskem. Hlavním cílem je přece vzbudit pozornost. Prostřednictvím profesionálního poradenství Vám vypracujeme cenovou nabídku, kterou Vy jako klienti schválíte popřípadě ji upravíme dle Vašich možností a můžeme se pustit do realizace zhotovení Vašich přání. Samozřejmě potisk po konečné úpravě musí projít procesem kontroly našeho odborného oddělení. I v tomto případě jsou Vám naši zaměstnanci rádi k dispozici.


Firma BRIMO Vám nabízí vysoce kvalitní promostánků s potiskem. Neváhejte nás kontaktovat náš tým je tu na realizaci Vašich představ.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 253 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Děkuji