Expresní doprava zdarma Výprodej

Nůžkové stany 2x2m

Zdarma:3 plné stěny, 8 kolíků a ochranný návlek.

Náhradní díly a servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


Výprodej 12 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Nůžkové stany

  model Exclusive hliník v BRIMO používáme při síle větru až do 60km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavenia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC impregračným nátěrem. Dlouhá životnost!
 • Konstrukce: Hliníková (1,1mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaistujúcimi BRIMO patenty na hexagon nohách.
 • Rozměr složeného stanu 155x30x30cm, váha 23kg
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako slitinové spoje.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175,185,195, 205cm.
 • Půdorys stanu: 195x195cm (3,8 m²)
 • Záruka 5 let

Na základě našich dlouholetých zkušeností a poptávky klientů jsme obohatili náš sortiment o hliníkové zpracování nůžkového stánku 2x2m.  
Konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku a prostřednictvím vysoce kvalitních materiálů a svědomitého zpracování jsme dosáhli nejlepší kvalitu.
Ve srovnání s ocelí je hliník o třetinu lehčí, což u klientů někdy budí dojem že hliníkový stánek jelikož je lehký není pevný. Opak je však pravdou. Posílili jsme vnitřní profily a tak se nůžkový stánek překonal stabilitu a pevnost kvalitnějších ocelových stanů. Kromě toho hliník nemá tendenci rezivět.
Hliníkové stánky jsou vhodné do extrémních podmínek. Konstrukce je dostatečně pevná a prostřednictvím šestihranný profilů zaručuje maximální stabilitu. Nylonové krytky stanovují nové standardy z hlediska trvanlivosti. Hexagonové nohy stanu jsou opatřeny patkou a tak je zaručena stabilita stánku i na nezpevněném povrchu. Zdarma ke stánku nabízíme kotvící kolíky, které stánek zafixují.
Šroubované komponenty konstrukce umožňují výměnu dílu, což neustále prodlužuje životnost stánku. Mnohem výhodnější je vyměnit jeden díl jak se znovu zabývat koupí celé konstrukce. Vnitřní profily hliníkových nůžkových stánků 1,2 až více garantují kvalitní a stabilní zpracování.  
Střešní plachta a bočnice se upevňují pomocí suchého zipu o střechu stanu a po bocích s klasickým zipem. Podlepené spoje a kvalitní látka zajišťují 100% nepromokavost, stěny jsou odolné vůči UV záření se sníženou hořlavostí.
S rozměrem 2x2m získáte flexibilitu a mobilnost. Stánek je snadné přepravě a jeho rozložení Vám nezabere ani jednu minutu. Na montáž stánku není nutná další osoba, stánek rozložíte jednoduše bez nářadí. Výborný kvalitní produkt, který si zaslouží Vaši pozornost.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování