Blog: Skládací stůl na firemní akci

Skládací stůl na firemní akci

09.12.2018 · Administrátor

Skládací stoly - flexibilní, rychlé rozložení bez montáže a praktické díky snadné přepravě jako kufřík. Jednoduchá a přesto velmi stabilní konstrukce. Ve složeném stavu se dobře přenášejí, mají nízkou hmotnost a umožňují stohování více kusů.

                                                                                                                 

Každá firma pořádá v dnešní době pro své zaměstnance vánoční večírek buď ve vlastních prostorách, nebo v nějaké pěkné restauraci. Ať už se chystáte na firemní vánoční párty nebo velký silvestrovský mejdan, nyní je ten správný čas myslet na vše, co budete potřebovat při zabezpečení oslavy.

Pokud se rozhodnete pro oslavu v prostorách firmy, budete potřebovat v první řadě dostatečné množství stolů a židlí pro hosty, vhodné stoly pro candy bar a švédské stoly, případně barové stoly. Bude nutno objednat slavnostní menu, alkoholické a nealkoholické nápoje, zákusky a ovoce. Vhodné je myslet i na malé dárky pro zaměstnance, kteří celý rok usilovně pracují pod vaším vedením.

Jak si správně vybrat?

V naší nabídce najdete perfektní skládací stoly, židle, lavice i barové stoly, které jsou jako stvořené na velkolepou firemní akci. Jsou lehké, mají elegantní design, jejich skládání probíhá velmi rychle a jednoduše. Ve složeném stavu zabírají minimální prostor, jsou vhodné pro častou manipulaci.

Skládací stoly jsou pevné a velmi stabilní. Jsou vyrobeny v kombinaci ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Stoly jsou k dispozici ve třech různých velikostech: 152x70 cm, 183x775 cm a 244x75 cm. Elegantní bílý povrch desky je ideální na dekorace různých stylů a barevných kombinací. Pevná ocelová konstrukce vám při nosnosti až do 350 kg umožní bezpečné a bezproblémové používání i při větším množství hostů. Nohy jsou ocelové a při skládání se složí do plastové desky. Robustní ocelový rám je chráněn práškovým nástřikem a poskytuje pro stůl perfektní základnu.

Výhodou je také možnost jednoduché údržby včetně možnosti použít dezinfekci na povrchy. Bílá barva výborně doplní okolní prostředí, nepůsobí rušivě. Snadno omyvatelný povrch a rychlé skládání nábytku vám pomůže zkrátit úklid po jakékoliv akci. Skládací stolek se skládá na polovinu a přenáší se jako kufřík díky čemuž se snadno přenáší a je vhodný na piknik, nebo gastro akce venku. Nakolik je nábytek vysoce odolný, má vysokou nosnost a je vhodný na častou manipulaci, je výborným pomocníkem v každé firmě.

Skládací stoly z naší nabídky majú výborné vlastnosti:

  •  jsou flexibilní, rychlé rozložení bez montáže a praktické díky snadné přepravě jako kufřík
  •  tloušťka desky stolu - 15mm a zpevňujícím lemem 38mm.
  •  nosnost až 350kg, tím pádem je využíván i do výroby na práci s těžším materiálem.

Ke stolům si můžete koupit i skládací židle. Svým vzhledem pasují do jakéhokoli prostředí, jsou snadno skládatelné a přenosné. Židle jsou odolné vůči vlivu počasí. Plast pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost, jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Díky nim můžete rychle a jednoduše zajistit dost místa i při nečekané návštěvě. Svým designem pasují ke stolům, vytvářejí tak příjemný celek pro různé příležitosti. Barové stoly vám pomohou dotvořit prostor pro servírování welcome drinků, ostatních nápojů, či sýrových a ovocných mís.

Po zajištění vhodného nábytku vám zbude dost času věnovat se výzdobě, dárkem, výběru správné hudby ... a oslava může začít!


Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Výrobce Brimo je jiná liga,

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc