Blog: Vánoční trhy s prodejními stánky BRIMO

Vánoční trhy s prodejními stánky BRIMO

13.11.2018 · Administrátor

Jednoduché rozložení a složení, dodání do 1 dne, voděodolný, ochrání Vaše zboží před nepříznivými vlivy počasí. Široký výběr, perfektní ceny a spokojenost zákazníků. Vychutnejme si Vánoční atmosféru.

Vánoční svátky jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce. Už se neumíme dočkat vánoční atmosféry, zasněžené přírody, společně strávené chvíle s rodinou. Dekorujeme příbytky, zdobíme vánoční stromeček, pečeme dobroty a sháníme dárky. Vždyť po celém roce je třeba si odpočinout, věnovat se rodině a vychutnat si krásu bílo zasněžené třpytivé země.

K vyhledávaným akcím tradičně patří Vánoční trhy. Předvánoční nálada, rozsvícené náměstí, stánky s dobrotami, setkání s přáteli to vše nám zpříjemňuje předvánoční chvíle.

Pronájem či koupě prodejního stánku


Ze zvědavosti jsem si podívala jak vlastně probíhá pronájem prodejních stánků. Dozvěděla jsem se, že pronájmem je třeba se zabývat již v létě. Je nutné přihlásit se o místo, vyplnit přihlášku, vyplatit opci a vyhrát v soutěži. Ceny pronájmu jsou různé a popravdě mě zaskočily. Záleží ve kterém městě se trhy konají a také umístění stánku. Nejvíce se platí za stánky s občerstvením nejnižší částka se pohybuje kolem 8211 Kč za den. Nejvyšší částka za stánek s občerstvením je 31598 Kč za den! Nejnižší cena pronájmu za stánek s vánočními dárky se pohybuje okolo 1299 Kč za den a nejvyšší 3949 Kč / den. Možná jsme si jako návštěvníci nikdy neuvědomili, co všechno musí absolvovat prodejce. Vždyť jsme vnímali vánoční koledy, perfektní atmosféru, vychutnávali si horkou medovinu a možná po čase se setkali s přáteli. Avšak prodejce se musí touto otázkou zabývat. Rozhodně se vyplatí investovat do koupě prodejního stánku. V porovnání cen pronájmu si dle Vašeho vkusu a náročnosti vyberete svůj skládací stánek, kvalitu, rozhodnete o barvě a můžete ho využívat celoročně, nejen během Vánoc. Stánek můžete potlačit nápisem prezentovaného zboží nebo logem, což také považuji za výbornou investici. Nemusíte se už zabývat výběrem stanu - máte přece vlastní.

Firma BRIMO Vám nabízí značkové stany s garancí 5 let. Rozložení zvládnete do 40 sekund, což ocení každý prodejce. Podívejte se na  produkty na naší webové stránce a vyberte si stánek, který Vám vyhovuje podle Vašeho vkusu a ceny.

BRIMO TEAM

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 253 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Jsem maximálně spokojený

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.