Blog: Prodejní stánek na výstavu

Prodejní stánek na výstavu

16.12.2018 · Administrátor

Stabilní a reprezentativní nůžkový stan pro každou příležitost. Rychlé rozložení, vysoká stabilita, výborná cena. Široká nabídka výrobků.

Cítíte potřebu nějakým způsobem oživit svou účast na trzích, jarmarcích a výstavách? Upoutejte pozornost novým prodejním stánkem, který je jako "šitý na míru" pro váš byznys. Propagujte své zboží stylově, ale zároveň zůstaňte ochráněni od nepříznivého počasí, buďte flexibilní a mobilní.


Naše moderní prodejní stánky BRIMO se staly oblíbenými společníky obchodníků po celém Slovensku a za hranicemi i díky své schopnosti přilákat pohledy zákazníků. Stánek vám poslouží na vyhrazení si svého prostoru na prodej. Nabízí také dostatek místa na prezentaci jakéhokoliv druhu zboží. Je vhodný na interiérové ​​i exteriérové ​​použití. Díky nepromokavému materiálu, ze kterého je ušitý, vás ochrání před deštěm a větrem, ale i před pálícím sluncem. Co je velmi důležité, chráněný bude i váš zboží. Ten musí být pro vaše zákazníky přece vždy v bezvadném stavu!


Podle jakých kritérií si vybrat?


O tom, jaké velikosti a barvy bude váš prodejní stánek, rozhodujete samozřejmě vy. Kromě toho vám stánek dokážeme potisknout vaším logem, sloganem či jiným vámi vybraným motivem. Profesionální a kvalitní potisk vám zaručí úspěšnou prezentaci vašeho byznysu. Stánek se tak stane zároveň i vaším reklamním artiklem. Bez ohledu na to, zda hledáte stánek pro prodej občerstvení a nápojů, prezentaci kosmetiky, sportovního náčiní či služeb, určitě si budete umět vybrat tu správnou kombinaci. V závislosti na typu zboží se rozhodněte, zda vám bude stačit stánek nejmenších rozměrů, středních nebo ten největší typ, abyste měli dostatek komfortu. Budete potřebovat dostatek místa na rozložení svého zboží, ale i pro vytvoření zázemí pro celý tým. Můžete si vybrat prodejní stánek s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí. Při výběru vám rádi poradíme. Stačí když nám řeknete vaše potřeby, očekávání a finanční možnosti, a naši kolegové vám ochotně poradí, abyste dostali právě to, co potřebujete.


Naše prodejní stany můžete koupit ve velikostech 2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 m a 3x6 m. Záleží pouze od vás, kterou velikost si vyberete. Barevně je můžete sladit barvami vaší firmy, naše nabídka je široká: bílá, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená a černá.


Účastníte se převážně akcí, které se konají venku za jakéhokoliv počasí a během sezóny jste venku i každý víkend? V tom případě vám doporučujeme výběr prodejního stánku s hliníkovou konstrukcí. Tento typ je velmi odolný vůči každému druhu počasí i při velmi častém používání. I při častém skládání a převážení vám vydrží roky, a tak se stane koupě stánku jednorázovou investicí na dlouhé období vašeho podnikání.


Co se týče zařízení vašeho stánku, v naší nabídce naleznete i vhodný skládací nábytek na tento účel. Potřebné jsou stabilní stoly, na které si můžete rozložit své zboží. Pro své pohodlí si pořiďte také židle nebo lavice, které jsou z téže kolekce a designově se hodí ke každému stánku. Pokud budete prodávat na akci, na níž právě nepotřebujete všechen svůj nábytek, můžete ho nechat uskladněn ve vaší dodávce, nakolik jsou lehké a nezabírají mnoho místa. Chlad ani velké teplá nebudou mít žádné následky na jeho kvalitu a ani barvu.


S prodejním stánkem a skládacím nábytkem zn.BRIMO budete připraveni na prodej již o několik minut po vašem příjezdu na místo konání akce. Nemusíte se více zabývat množstvím malých součástek, které se dříve či později beztak někde zapatrošia. S lehkostí stánek rozloží i poskládá jeden z vás. Díky tomu budete mít více času věnovat se svým zákazníkům. A už vás nikdo nepřehlédne!

Team BRIMO

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Výrobce Brimo je jiná liga,

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji