Blog: Dokonalý záhradní svatební stan

Dokonalý záhradní svatební stan

06.11.2018 · Administrátor

Pro nezapomenutelné chvíle svatba v party stanu, svatba pod širým nebem jsou jedinečnou příležitostí. U nás rychlé dodání.

Připravili jsme pro Vás nejkrásnější varianty

Samozřejmě, že Vám záleží aby byla jedinou ve Vašem životě a proto musí být dokonalá, nezapomenutelná. Od detailních příprav až po honosnou hostinu se skvělou hudbou. Plánujete každý detail, vybíráte speciální místo a kombinujete exkluzivní gastronomii.

Mít svatbu pod širým nebom- kdo nesní o této velkolepé události. Počasí také musí vyjít - v každém případě potřebujete stan.

Pojďme se podívat na varianty které Vám umíme nabídnout firmou BRIMO


Stan v bílé barvě která vystihuje jemnost, čistotu a dokonalost. Možná se ptáte proč si máte zakoupit stan u příležitosti jednoho dne. Stan můžete využít ve všedních dnech. V zahradě během grilování, při oslavách nebo narozeninách Vašich dětí. Vytvoříte tím nejen vzpomínku na Vaši svatbu ale bude Vás provázet běžné dny ať při výjimečných událostech. Koupí stanů BRIMO získáte ideální a hlavně praktickou volbu, kterou využijete několikanásobně.

Velkou výhodu získají i profesionální firmy zabývající se svatbami a cateringem.

Zahradní stan si můžete dekorovat aby se zachovala téma svatby. Od trblítavých kamínků až po nadýchané baldachýny. Možnost si máte vybrat z provedení oceli nebo hliníku. Ocelové a hliníkové stany se třídí ještě do provedení SuperExklusive. Vždyť se jedná o super a exkluzivní moment Vašeho života a proto jsme sladili pro Vás i naše produkty :)

Silnějšího větru se také nemusíte obávat. Ve stanu budete mít závětří. Víme velmi dobře, což obnášejí přípravy svatby, třeba se zabývat každým detailem a investovat ohromně mnoho času. Naopak rozložení stanů je velmi jednoduché. Využijte prakticky řešenou konstrukci, kterou zvládnete rozložit do 40 sekund. Tyto stany můžete rozložit skutečně na rozličnýžch místech. Na louce, v zahradě, na nádvoří zámků s fontánou. Efekt dokonalosti je zaručen.

Zářící slunce? Stany chrání před nejen před slunečními paprsky ale i deštěm.

Podívejte se na naši nabídku, varianty které Vám nabízíme a neváhejte nás kontaktovat. Chceme Vám zajistit krásné a nezapomenutelné chvíle. Vaše firma BRIMO Brilliant Moments

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Děkuji