Informace o sublimačním potisku na reklamním stanu.

Promo stany s digitálním sublimačním potiskem. Potisk vzniká při chemickém procesu, inkoust pod vlivem vysoké teploty proniká přímo do struktury látky. Logo, nápis, jakýkoli typ grafiky na vnitřní nebo vnější straně stanu, dle představ zákazníka.

Barvy jsou velmi syté, tato metoda dokonale odráží každý detail, který je na reklamních stanech. Výrazné syté barvy přitahují pohled, sublimace zajišťuje dlouhou dobu používání bez ztráty barvy. Při této metodě, ať je tisk jakkoli velký, cena zůstává stejná (velikost potisku cenu neovlivňuje, cena stěny nebo střechy zůstává stejná). Čím větší potisk, tím je reklama viditelnější.

Potisk se provádí na jedné straně plachty, druhá strana, kde není potisk, zůstává bílý.

Bez ohledu na to, zda se jedná o malý rozměr o ploše 2x2 m nebo velký reklamní stan 4x8 m, vytiskneme na něj barevné obrázky, aplikujeme jednotlivé grafické prvky nebo pokryjeme celou plochu reklamního stanu libovolným vzorem.

Dokážeme potlačit jakoukoli část stanu, což umožňuje přesné splnění požadavků a negeneruje zbytečné náklady.

Výhodou sublimace je trvalé pronikání barev do hlubší struktury látky. Potisk je na dotek nepostřehnutelný. Důraz je kladen na jeho životnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a schopnost získat vysokou intenzitu barvy.

Takový potisk bude reklamou každého stánku, která zaujme i ty nejnáročnější zákazníky. Po zhotovení bude potisk sloužit dlouhá léta.

Grafické podklady

Soubory s grafikou pro potisk je třeba poslat v nejlepší kvalitě a rozlišení na náš e-mail po odeslání objednávky. Na základě zaslaných souborů bude vyhotovena 2D vizualizace, kterou Vám zašleme ke schválení. Na každý rozměr stanu máme připraveny šablony, stačí nám napsat, že chcete šablonu do které dáte připravenou grafiku. Díky tomu urychlíme realizaci celé objednávky.

Čas výroby a dodání

Po odsouhlasení ceny a 2D vizuálu Vám zašleme předfakturu na potisk zboží. Obvyklá dodací doba je 1-3 kalendářní týdny od přijetí platby a odsouhlasení 2D vizuálu. Potisk začneme realizovat až po přijetí úhrady a potvrzení 2D vizuálu.


Obrázky jsou ilustrační!

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!