Skvělá viditelnost

Vaši reklamu vyřízneme do speciální termo fólie.

Vysoký tlak a teplota pronikne do polyesterové tkaniny tak, že ji nelze odlepit.

Takový potisk je výrazný a zaujme kolemjdoucí.


Výjimečná životnost

Používáme léty ověřené značkové fólie, jejichž živnotnost je nesmírně dlouhá i při denním používání. Po letech neztrácí pevnost ani pigment.
Expresní výroba

Potisk realizujeme na tisíce stanů, které máme předem vyrobeny. Potisk lze vyrobit ihned po přijetí úhrady a odsouhlasení 2D vizuálu. Průměrná doba výroby je 2 pracovní dny a v urgentních případech umíme reklamní stany poslat ve stejný den kurýrem.


S námi budete ve výhodě

Není nic horšího než investovat svůj čas a peníze do reklamního stanu, který nemá kromě nižší ceny co nabídnout. 

Věřte, že reklamní stan s krásně napnutými plachtami, které sedí na rámu udělají z Vašeho sloganu nebo loga dechberoucí záležitost!
Barvy a velikost fólií

 Pokud je vaše logo více barevné nevadí, umíme jej vytisknout na bílou fólii ve velkoformátové tiskárně. Jinak použijeme 16 barevných variant včetně 2 metalických.

Vaše podklady vyřezáváme do fólií v nekonečné roli široké 50cm. Po vyříznutí odstraníme nepotřebnou fólii a tak vznikne logo nebo text na poltač promo stanu.

Každá Vaše poptávka spotřebuje jiné množství fólie, což ovlivňuje cenu potisku. Cena potisku závisí na množství spotřebované fólie a ne od metrů čtverečních loga nebo textu.


Značka BRIMO® synonymum jistoty

Dlouholetý vývoj nůžkových konstrukcí Vám dodá jistotu i za větrného počasí. I proto si můžeme dovolit dát náhradní díly na rám zdarma.

Neustálé vylepšování designu plachet nezvyšuje jen krásu ale také funkčnost. Spoje s kvalitním šitím a podlepeným spojem byl teprve začátek. Dnes už přidáváme skryté stehy pro ještě vyšší pevnost spojů.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 282 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Spokojenost!