Skvělá viditelnost

Vaši reklamu vyřízneme do speciální termo fólie.

Vysoký tlak a teplota pronikne do polyesterové tkaniny tak, že ji nelze odlepit.

Takový potisk je výrazný a zaujme kolemjdoucí.


Výjimečná životnost

Používáme léty ověřené značkové fólie, jejichž živnotnost je nesmírně dlouhá i při denním používání. Po letech neztrácí pevnost ani pigment.
Expresní výroba

Potisk realizujeme na tisíce stanů, které máme předem vyrobeny. Potisk lze vyrobit ihned po přijetí úhrady a odsouhlasení 2D vizuálu. Průměrná doba výroby je 2 pracovní dny a v urgentních případech umíme reklamní stany poslat ve stejný den kurýrem.


S námi budete ve výhodě

Není nic horšího než investovat svůj čas a peníze do reklamního stanu, který nemá kromě nižší ceny co nabídnout. 

Věřte, že reklamní stan s krásně napnutými plachtami, které sedí na rámu udělají z Vašeho sloganu nebo loga dechberoucí záležitost!
Barvy a velikost fólií

 Pokud je vaše logo více barevné nevadí, umíme jej vytisknout na bílou fólii ve velkoformátové tiskárně. Jinak použijeme 16 barevných variant včetně 2 metalických.

Vaše podklady vyřezáváme do fólií v nekonečné roli široké 50cm. Po vyříznutí odstraníme nepotřebnou fólii a tak vznikne logo nebo text na poltač promo stanu.

Každá Vaše poptávka spotřebuje jiné množství fólie, což ovlivňuje cenu potisku. Cena potisku závisí na množství spotřebované fólie a ne od metrů čtverečních loga nebo textu.


Značka BRIMO® synonymum jistoty

Dlouholetý vývoj nůžkových konstrukcí Vám dodá jistotu i za větrného počasí. I proto si můžeme dovolit dát náhradní díly na rám zdarma.

Neustálé vylepšování designu plachet nezvyšuje jen krásu ale také funkčnost. Spoje s kvalitním šitím a podlepeným spojem byl teprve začátek. Dnes už přidáváme skryté stehy pro ještě vyšší pevnost spojů.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji