Náhradní plachty a díly rámu

Zákazníci, kteří chtějí díly pro stan Brimo®, budou rychle vyřízeni po odeslání tohoto formuláře.

Neposílejte nám fotografie stanů konkurenčních značek, protože kvůli udržení dostupnosti náhradních dílů Brimo® a kompatibility vám nemůžeme vyhovět. Pokud na vašem stanu nevidíte značku BRIMO®, zakupte si nový stan od nás a v budoucnu nebudete mít problémy. Fotka stanu, pro který potřebujete díl, je nezbytná pro dodání správného dílu a pro ověření, že díl požadujete pro stan značky BRIMO®. Použití cizích fotografií z internetu nebude akceptováno. Na fotografii nemáme specifické požadavky, stačí, že jí prokážete originalitu. Toto opatření jsme zavedli pro zachování dostupnosti náhradních dílů. Tuto dostupnost narušovaly enormní poptávky po dílech pro stany, které byly nesprávně prezentovány jako značka BRIMO®. Děkujeme za pochopení.

Přidáním fotografií stanu prokážete, že díly, které vám dodáme, použijete na stan značky BRIMO® a tím také zabráníte dodání nesprávných dílů.

Dotazy na náhradní díly přijímáme výhradně prostřednictvím tohoto formuláře. Prosíme, nežádejte o díly telefonicky ani e-mailem. Položky označené červenou hvězdičkou (*) jsou povinné.


Nahrát zmenšený obrázek do 5 MB!Po odeslání mohou být fotky načítány déle než jednu minutu, záleží to na velikosti přidaných fotek! Pokud se fotky nenahrály, zašlete je prosím na e-mail brimo@brimo.cz


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!