AKCE -20%

Skládací lavice

Lavice jsou odolné vůči vlivu počasí. Nosnost 300kg.

5 let záruka pro spotřebitele

Rozložení do 15 sekun

Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Délka za složena / rozložena: 90/180 cm, šířka: 30 cm, výška: 45 cm


1 599 Kč Cena s DPH Skladem více než 5 ks 2 000 Kč Ušetříte: 401 Kč

Skládací lavice na sezení je skvělá především díky:

  • rychlému rozložení bez montáže
  • lehké přepravě jako kufřík
  • vysoké nosnosti 300 kg
  • odolnosti vůči vlivům počasí

Skládací lavice jsou praktickou variantou pro vytvoření velkého počtu míst k sezení s minimálními náklady i námahou. Jednoduchý mechanismus zajistí pevné a stabilní plastové rozkládací lavice v jakémkoli prostředí. Bílá nerušivá barva dobře působí v prostředí zahrad, venkovních prostor restaurací, ale i v interiéru. Složené lavice zabírají minimální prostor, jsou lehké a dovolují stohování. S minimálními nároky na prostor při skladování nebo přepravě vám umožní lépe řešit organizaci svateb, zahradní oslav nebo spočenských akcí. Plastové rozkládací lavice jsou vyrobené z kvalitních materiálů ve vysoké odolnosti vůči mechanickému zatížení, ale také vlivu UV záření, vodě i vlhkosti. S minimální údržbou vám zajistí dlouhodobě kvalitní a estetické řešení.


Skládací lavice jsou vyrobeny v kombinaci ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Lavice jsou odolné vůči vlivu počasí. Plast pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost. Lavici lze jednoduše složit na polovinu a přepravovat jako kufřík. Plast je snadno omyvatelný s protiskluzovou úpravou. Pro 4 osoby.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Super rychlé dodání :)