Výprodej

Skládací židle

Židle jsou odolné vůči vlivu počasí. Plast pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost.

5 let záruka pro spotřebitele

Rozložení do 15 sekund

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

Délka: 51 cm, šířka: 47 cm, výška: 87 cm, výška sedáku: 44 cm


Výprodej od 2 597 Kč Cena s DPH Skladem
  • Skládací židle k sezení je skvělá především díky:
  • rychlému rozložení bez montáže
  • lehké přepravě
  • vysoké nosnosti 130 kg
  • odolnosti vůči vli počasí

BRIMO plastové židle jsou výborné pro použití všude tam kde není mnoho místa a kde rychle třeba udělat posezení. Skládací židle po složení zabírá minimum místa.

Plastové skládací židle nabízí elegantní a zároveň velmi užitné řešení. Pro pořádání venkovních slavností, svateb, ale i promo akcí můžete využít designově krásně zpracované židle. Bílá barva působí nerušivě, vhodně doplní jakkoli řešené nebo dekorované prostředí. Použité materiály jsou vysoce odolné vůči vlivu UV záření, ale i vlhkosti, vodě. Důležitá je také pevnost při mechanickém zatížení. Ve složeném stavu zabírají židle minimální prostor, jsou lehké a dobře se skladují i převáží. Investice do kvalitního a dobře esteticky provedeného vybavení povýší pořádané akce o několik úrovní výš. Využijte mimořádnou nabídku. Plastové skládací židle vám pomůžou zkvalitnit nabízené služby s garancí dlouholeté životnosti.

Rozkládací židle jsou vyrobeny v kombinaci ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Židle jsou odolné vůči vlivu počasí. Plast pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost. Židle lze jednoduše složit a ukládat na sebe Plast je snadno omyvatelný s protiskluzovou úpravou.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Děkuji

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.