Blog: Prodejní stánek pro Váš biznis

Prodejní stánek pro Váš biznis

06.11.2018 · Administrátor

Pokud sháníte stan pro prezentaci zboží nebo máte v plánu zúčastnit se výstav. Nepromokavý, cenově dostupný, jednoduché rozložení do 40 sekund, rychlý transport stánku.

Pokud sháníte stan pro prezentaci zboží, máte v plánu zúčastnit se výstav, trhů nebo jste firma, která organizuje svatební hostiny, aranžérství tak si přečtěte tento článek, určitě Vás inspirujeme!

Úspěšně si vybrat


Známe to velmi dobře, naším cílem je být úspěšným podnikatelem. Pro úspěšnost musíme udělat tisíce věcí. Možná si řeknete, že výběrem stanu jde pouze o detail. Avšak na detailech je založen svět. Jsou to detaily, které tvoří jeden celek. Úspěšní podnikatelé vidí příležitosti a také je využívají. Internet je v dnešní uspěchané době vynikající rychlý prostředek ke komunikaci, doslova spořič času - objednávku můžete dokonce udělat online.  

No teď stojíte před dilematem jak si vybrat a hlavně zda si vyberete správně. Zvažujete nabídky porovnáváte ceny, zjišťujete dostupnost, prověřujete firmu a její recenze. Jedná se přece o Vaši investici a očekáváte kvalitní produkt.

Ocelový predajný stan BRIMO Exkluzív - pevný stabilní a reprezentativní stánek. Můžete ho libovolně kombinovat a využít jako vzdušné, ale i uzavřené zastřešení použitím tří plných stěn. Snížili jsme váhu a zvýšili pevnost. A teď Vám prozradíme, co jsme na něm vylepšili a tím se zcela odlišili od konkurence. Zmenšily jsme objem pouze o 2mm z vnějšího objemu konstrukce a přidali jsme ho do vnitřních stěn. Tuto filozofii jsme použili i na látce, která má díky nejnovějším technologiím vysokou hustotu vlákna.Rozložení stanu je zcela jednoduché. Zvládnete to do 40 sekund. Výborné ne?

Speciální termoplastická prášková barva vytváří matný efekt konstrukce co stánku dodává jedinečnost na trhu. Barva zamezuje korozi a je otěruvzdorná.

Cenově je dostupný, můžete si vybrat různé rozměry a barvy, poskytujeme 5 letou záruku a první dva roky máte náhradní díly konstrukce zdarma.

Něco navíc


Co tak získat originalitě a potlačit Váš stan logem firmy nebo libovolným motivem? Potisk stanu Vám umíme zajistit naší firmou. Časově počítejte od 5 dní až do tří týdnů. Vše záleží na náročnosti potisku. Jednoduše nám pošlete logo nebo motiv a vypracujeme cenovou nabídku. Na ocelové stánky používáme nažehlovací potisk. Logo nebo motiv potřebujeme ve vektoru .eps, .ai, .pdf s vektorem.

Nabízíme Vám nejen kvalitní produkt, ale ještě o Váš stánek postaráme s garancí 5 let!

Těší nás, že jste si našli čas na přečtení tohoto Blogu. Investovali jste ze svého času na to abyste vylepšili svůj podnikatelský záměr. Gratulujeme a těšíme se z vaší úspěšnosti.

Váš BRIMO TEAM

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Jsem maximálně spokojený

Výrobce Brimo je jiná liga,

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena