Blog: Promo stánek

Promo stánek

14.03.2018 · Administrátor

Pevné a reprezentativní místo pro vaši reklamu. Možnost potisku, rychle dodáno, 5 letá záruka, výborná kvalita a stabilita

Promostanek je dokonalý reklamní nástroj na prezentaci firmy. S kvalitním a snadno rozložitelným stánkem budete moci během krátké chvíle připravit vše pro to, abyste mohli zaujmout vašich klientů.

Dokonalé zázemí je základ

Příprava dokonalého místa na prezentaci vaší značky či firmy zabere mnoho času. Tím že promo stánek rozložíte za krátkou dobu ušetříte tak čas, a můžete se věnovat přípravě interiéru vašeho promo stanu. Dokonalou prezentaci dosáhnete tehdy, pokud pro klienty vytvoříte perfektní místo. Plachtoviny stanů jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu, nemusíte se obávat špatného počasí. Promo stany je možné částečně nebo úplně uzavřít pomocí bočních stěn. Vytvoříte tak soukromí pro pracovní rozhovory. Čtvrtá stěna stanu je dostupná ve všech barevných provedeních i velikostech. Balení stanu obsahuje střešní plachtu, tři plné boční stěny, konstrukci stanu, kolíky pro ukotvení stanu.

Rychle a efektivně

Díky nůžkovému systému stan rozložíte do jedné minuty, bez pomoci nářadí. Ocelové konstrukce jsou povrchově upraveny nástřikem práškové barvy, která ochrání kov před korodování. Konstrukce stanů jsme zpevnily tím, že jsme zvýšili tloušťku vnitřních profilů. Hliníkové konstrukce jsou to nejkvalitnější co našim zákazníkům nabízíme. Jedná se o konstrukci s bezkonkurenční váhou.

Dobrá reklama Vám pomůže zviditelnit se

Rádi byste si objednali výjimečný promo stan? Potisk na stanech je výborný reklamní poutač. Vyhotovíme Vám potisk podle vlastní fantazie. Potisk realizujeme dvěma způsoby. První způsob je nažehlovacími fóliemi. Tato technika je vhodná na potisk jednoduššího loga, nápisu. Z bohaté barevné škály si můžete vybrat barvu loga, nápisu, reklamy. Doba vyhotovení potisku nažehlovací technikou je 2/3 dny. Druhý způsob je sublimace. Sublimací dokážeme celoplošně potlačit stan s daným logem, fotkou, motivem. Doba provedení potisku je 2/3 týdny.

A že se stánkem budete zacházet denně? Nevadí, Promo stany jsou určeny právě na denno-denní použití. Objednejte si stan s originálním potiskem, a vynikejte mezi vystavovateli.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 196 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Jsem maximálně spokojený

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji