Blog: Přenosný zahradní altán

Přenosný zahradní altán

10.10.2018 · Administrátor

Vymente labilní slunečníky za bezstarostné zahradní mobilní altánky BRIMO!

Krásné uspořádaná zahrada, odpočinkové místo na zahradě pro Vás a vaši rodinu to je asi sen každého vlastníka zahrady. Přenosné zahradní altány, si můžete rozložit na Vaší zahradě kdekoli potřebujete. Ať už na terase nebo na dvoře se rozhodnete rozložit altán, stane se dokonalým doplňkem vaší zahrady.


Oslava pod přenosným zahradním pavilonem


Narodili jste se v letních měsících? Rádi byste oslavili své narozeniny pořádnou letní párty? Potřebujete, aby vám akci nezničilo žádné nepříjemné počasí? Stabilní přenosné zahradní altánky poskytnou nejen dobrou ochranu proti povětrnostním podmínkám, ale také vám dopřejí soukromí, když o něj budete stát. Ideální zázemí Vám poskytne přenosný zahradní altán. Altán rozložíte na libovolném místě, a ukotvíte ho. Altán musí byt řádně ukotven aby se mohl bez problémů užívat. Řádně ukotvení znamená pomocí kotvících kolíků, které jsou součástí každého balení stanu. Druhý možný způsob ukotvení stanu je pomocí zátěžových vaků které se plní štěrkem nebo pískem, po naplnění je jejich váha 14 kg. Tento způsob kotvení doporučujeme používat na betonových plochách. Vaše narozeninová párty musí splnit všechny vaše očekávání, pomůže Vám vtom Přenosný zahradní altán.


Robustní konstrukce přenosného zahradního altánku


Konstrukce altánků se vyrábí ze dvou různých materiálů. Z hliníku a z oceli. Vlastnosti oceli zná snad každý, tvrdost, pružnost, pevnost a jednoduchost opracování a recyklace. Ocel je nejpoužívanější konstrukční materiál. Hliník je se svými vlastnostmi podobný jako ocel, avšak díky své nízké váhy si drží prvenství. Tloušťka vnitřních profilů konstrukce jsou zevnitř zpevněné což zabezpečuje odolnost kovu vůči poškozením. Povrch ocelových konstrukcí je nastříkán práškovou barvou, která zabrání vzniku korozi.

Přenosný zahradní altán vezmete snadno so sebou a bez problémů rozložíte vždy tam, kde ho bude zapotřebí. Ať už je to louka, zahrada, pláž nebo jakékoliv místo, kam chcete pozvat partu lidí. Potřebujete, aby vám akci nezničilo žádné nepříjemné počasí.


Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 262 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Jsem maximálně spokojený

Sem spokojena

Výrobce Brimo je jiná liga,