Blog: Pivní party stan Oktoberfest

Pivní party stan Oktoberfest

06.11.2018 · Administrátor

Nejlepší stany pro pivní festivaly. Bohatá nabídka, možnost odběru ihned. Výborné ceny, dlouholeté zkušenosti, spokojenost zákazníků.

Největší pivní festival světa. Trvá téměř tři týdny a obvykle končí v první říjnovou neděli.

Během této pivní slavnosti zavítá na Tereziánské louku v Mnichově více než 5 milionů lidí typicky oblečených v bavorských krojích. Vypije se více než 7 milionů litrů piva.

Něco z historie

Pojďme si ozřejmit původ Oktoberfestu. Vše začalo u příležitosti svatby korunního bavorského prince Ludvíka s princeznou Terezou Sasko - Hildeburgskou v roce 1810. Pozvali celé město a svatba byla zakončena koňským dostihem. Každým rokem se tyto slavnosti konaly a postupně se prodlužovaly a posunuli na září. Volba září byla skrz hezčí počasí.

Během dvou týdnů je spotřebovaných 30% roční produkce pivovarů. Pochutnejte si na tradičních oktoberfestových specialitách. 

70% lidí pochází z Bavorska a ostatní jsou z jiných zemí jako je např. Itálie a jiné evropské země. Víte si tento festival představit bez stanů? Nemyslitelné! Stany k pivnímu festivalu neodlúčitelne patří. Pivní stany, party stany, zahradní pavilony.

Firma Brimo poskytuje stany s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí. Stany s hliníkovou konstrukcí jsou lehčí ale stejně pevné jako ocelové. Možnost je provedení SUPER nebo EXKLUSIVE. Odolnost vůči větru je u SUPER hliníkových do 55km / h a EXKLUSIVE do 70 km / h. V nabídce jsou i kvalitní látky Oxford s PU a možnost potisku stanu nažehlovací nebo sublimačním potiskem.

Originálnost získáte potlačením loga Vaší firmy, piva nebo vlastní značky, motiv přírody nebo různých fotografií. V naší nabídce a inspirací se meze nekladou.

Víme dodat rozměry 3x3 m, 3x4,5m, 3x6m, 4x6 a 4x8m.

K dispozici jsou barvy černá, zelená a bílá.

Nejeden pivovar využil prodej stanů BRIMO.  S kvalitou stanů jsou spokojeni, což nás posouvá vpřed dělat věci k dokonalosti a spokojenosti zákazníků. Na Oktoberfestu najdete desítky našich stanů.

Pojďme se pobavit na největší pivní festival s vynikajícím pivem, jídlem, úžasnou atmosférou pod originálními a kvalitními stánky BRIMO.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Jsem maximálně spokojený

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji