Blog: Party stan na vinobraní

Party stan na vinobraní

06.11.2018 · Administrátor

Vinobraní bez zastřešení je risk, nenechte se překvapit počasím! Ideální volba pro prodejce vín. Vysoká kvalita a stabilita stánku, rychlé rozložení. To pravé pro Vás.

Vinné slavnosti patří k pravidelným slavnostem, které se těší velké oblibě.

Vinaři představují své produkty doplňující o chuťovky, které k vínu neodlučitelně patří.

Party stany jsou určeny nejen pro profesionální účely ale s trochou organizace si můžete takovou akci připravit u Vás doma.

weinfeste

Ideální volbou je párty stan, který jednoduše rozložíte v zahradě. Vinaři - prodejci či Vaši hosté jsou chráněni před vlivy počasí a degustace se mohou začít.

Při profesionálních degustaci nejen ochutnáte skvělé vína ale se něco dozvíte i o kultuře vín.

Pro vinaře je tento okamžik velmi důležitý. Vhodným výběrem party stanu se dotáhne efekt k naprosté dokonalosti.

Výhody vinných slavností ve stanu

Dělat si starosti s počasím? Kvalitní střešní plachta chrání nejen před slunečním zářením

ale i deštěm. Počasí tak nepřekazí Vaši prezentaci ani soukromou akci. 

V případě chladnějšího počasí je možnost použít plynové ohřívače pyramida Maxi nebo Etna mini. Je důležité zajistit průtok vzduchu do stanu  a terasové plynové ohřívače se postarají o to aby Vaši hosté či prodejci nemrzly a výsledný efekt je prostě vynikající. Party stan můžete kromě toho dekorovat ve vinném stylu aby se akce vystihovala dané téma a její účel.

Vhodný stánek podle počtu hostů či množství prezentovaného zboží. Zvážením uspořádat vinné slavnosti v party stanu je třeba vybrat ideální místo pro prezentaci a zároveň být mobilní.

Podle plánovaného počtu může být 8 metrů dlouhý a tím poskytovat pozvaným hostům dostatečný volný prostor. V případě uspořádání akce v malém okruhu je vhodný stan menších rozměrů, který potřebuje jen malou plochu na výstavu. Když chcete nabídnout i místa k sezení a zakomponovat rozličné stánky je velký párty stan rozumnou volbou. K tomu ještě může být zajištěno eventuálně místo na taneční plochu a o zážitek je postaráno.

Vybavení k vinným slavnostem.

K vinným slavnostem je vhodné i zabezpečení sezení a stolování. Skládací stoly a židle LIFETIME jsou známé svou odolností a skladností. Po čase nemění barvu ani pevnost. Osvětlení ve stanu by nemělo produkovat jasné světlo, mělo by vyzařuvať teplé tóny, aby vznikla výborná nálada.

Volbou vhodného stanu a vybavení bude Vaše prezentace či soukromá akce nezapomenutelná. Okamžiky strávené v příjemném prostředí tvoří celek úžasných zážitků, které jsou pro nás neoddělitelnou formou zábavy a potřebného relaxu.

Naše firma nabízí širokospektrální výběr stanů, terasových ohřívačů a stolování. Zajistíme Vám kompletní vybavení Vaší akce. U nás jste na správném místě :)

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 253 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Děkuji

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Spokojenost!