Blog: Moto stan

Moto stan

25.03.2018 · Administrátor

Zázemí pro chvíle, kdy adrenalin a vášně mají sólo.

Naší základní myšlenkou bylo zkonstruovat takový stan, který je lehký, praktický a rychle se dá rozložit. Motostany značky BRIMO se dají jednoduše přepravovat. Ve složeném stavu se vejdou do kufru osobního auta.


Motostan poslouží na ochranu auta


Účastníte se různých tuning srazů, motozrazov a stále řešíte dilema jak ochránit Váš klenot před nástrahami počasí? Řešením pro Vás může být stan značky BRIMO. Rozložení stanu Vám nezabere více než jednu minutu. Motostan poslouží jako skvělá ochrana auta. Díky bočním stěnám si víte stan kompletně uzavřít.


Akce podobného druhu trvají i celý víkend. Pokud nechcete opustit své výstavní místo kvůli ubytování, můžete si v těsné blízkosti postavit dalši stan, který Vám zajistí komfort během noci. Stan Vás ochrání před nepříznivým počasím.


Obytný motostan


Jako zařízení do soukromého obytného motostanu si můžete pořídit rozkládací nábytek značky LIFETIME. Rozkládací stůl je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Konstrukce stolu je z pevné oceli s tmavě šedým nástřikem, který chrání kov před korozí. Nosnost stolu je do 350kg. Při dlouhodobém používání si rozkládací stoly zachovají tvarovou i barevnou stálost.


Motostan v barvách Vašeho auta


Milujete dokonalost a sladěnost? Zatlačte Váš stan vlastním logem, nadpisem, slaďte jej do barev Vašeho auta. Firma BRIMO nabízí službu potisk stánků. Potlačovat lze dvěma způsoby. První způsob je sublimační potisk. Sublimačním potiskem dokážeme potlačit stan celoplošně s libovolného obrázku, logy. Garantujeme kvalitu! Sublimační technikou potlačujeme jen hliníkové stany. Druhý způsob potisku je nažehlovacími technikou. Využívá se při méně komplikovaných log, nadpisech. Zašlete nám svou představu v požadovaných formátech (.eps, .ai, .cdr, pdf s vektorem) a mi Vám připravíme cenovou nabídku. Vytvořte si svůj originální motostan, kteří bude nést styl Vaseho oře.


S motostanmi s vlastním potiskem budete vynikat mezi ostatními milovníky aut. Prezentujte své auto v nejlepším světle díky motostanu značky BRIMO

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Spokojenost!