Blog: Stan na terasu

Stan na terasu

11.04.2018 · Administrátor

Místo pro úžasné momenty. Stánek na terasu - nepromokavý, stabilní a kvalitní

Pořídili jste si na terasu praktické a zároveň krásné posezení, které zpříjemňuje váš každodenní koloběh? Aby takovéhle chvíle nebyly ničím rušeny, bude se hodit nůžkový terasový stan.

Jednoduše ho na jaře postavíte a s přicházející zimou zase snadnocsložíte. Ať už bude jakékoliv počasí, budete si moci užívat pobytu venku, kde může být tak kouzelně.

Není nic snazšího, než se podívat na nůžkové terasové stany. Možná si právě mezi nimi vybere ten, který se pak stane kouzelným místem pro skvělé chvíle strávené s rodinou nebo přáteli. A jaké se v jeho stínu dají pořádat párty.

Můžete být venku a přesto si užívat zábavu ve skvělé společnosti za jakéhokoliv počasí. Stačí sezvat nejbližší, spolužáky, kolegy z práce nebo třeba partu kamarádů. Večírek může začít.

Nebo hledáte vhodné řešení na zastřešení vaší terasy? Investice do přístřešků je finančně náročná. Hledáte střední cestu a chcete aby byl přístřešek kvalitní, cenově dostupný, a maximálně vyhovující vašim požadavkům? Nahlédněte do naší nabídky stanů na terasu a vyberte si vhodný pro Vás.


Stan na terasu pro chvíle strávené s blízkými


V létě se lidé vzhledem k dlouhotrvající dny zdržují nejraději venku. Blížícím se létem, přichází čas zahradních oslav, posezení s přáteli při skleničce Vašeho oblíbeného nápoje. Stan na terasu je jedna z nejrychlejších a nejefektivnějších řešení na zastřešení vaší terasy. Barvu stanu si můžete přizpůsobit k barvě Vašeho domu a takto vytvoříte optické spojení a barevné sladění. Vybrat si můžete z různých rozměrů od 2x2m až do 4x8m.


Stolování ve stanu na terase


Praktičnost, rychlost, a jednoduchost Vám garantujeme při zařizování stanu na terase. Rozkládací nábytek značky TAU je nejlepší na trhu co se kvality týče. Povrch nábytku je vyroben z vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Je natolik kvalitní že ani silné sluneční paprsky nepoškodí povrch stolů či židlí. Kovová konstrukce je vyrobena z oceli, povrchová úprava chrání ocel před vznikem rzi. Stoly se vyrábějí ve velikostech 152cm, 183cm, 244cm. Dokonalou volbou jsou i skladací židle které jsou rozloženy v průběhu 15 sekund. Uskladnění židlí je jednoduché, nevyžadují mnoho místa. Nosnost židlí je do 160kg.


Vyhřívání stanů na terase


Poslední roky nás v létě potká i nepříznivé počasí. Často se nám zdá, že perfektně naplánovaný víkend budeme muset přesunout kvůli ochlazení. Plynové terasové ohřívače Vám poskytnou požadovanou teplotu ovzduší. Díky těmto ohřívačem se již nemusíte obávat chladu. Pomocí bočních stěn si uzavřete stan, a vykúrte si jej na vyhovující teplotu. Pozor, dbejte na to aby byl stan dostatečně větrán. Zajistěte přívod čerstvého vzduchu. Nabízíme různé typy ohřívačů. Výběr záleží hlavně na velikosti stanu.

Pokud se jedná o kvalitou, bezkonkurenční cenu a maximální využití, BRIMO stany na terasu jsou ideálním řešením zastřešení terasy.


Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 196 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Jsem maximálně spokojený

Spokojenost!