Expresní doprava zdarma Výprodej

Mosquito pavilon

5 let záruka pro spotřebitele

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

Nůžkový pavilon s 4 mosquito stěnami proti hmyzu. Rozložení od 40 sekund.


Výprodej od 7 597 Kč Cena s DPH Skladem

Bílá střecha a 4 síťové stěny proti hmyzu.

Ocelová nůžková konstrukce model Super ocel

Mosquito pavilon promění váš dvůr na krásné místo se stylovým vzhledem. Střešní plachtovina poskytuje dokonalou ochranu, chrání před UV zářením a deštěm. Stěny ze síťoviny Vám poskytnou úplnou ochranu před hmyzem a to hlavně v letních měsících během večerního posezení pod stanem. Všichni známe otravné komáry které znepříjemňují pobyt venku během oslavy nebo garden párty. Rozšiřte svůj životní prostor přesunutím interiéru ven a vytvořte oázu klidu ve vaší zahradě na konci dne, která je ideální pro zábavu s rodinou a přáteli.

Značkový stan ve Vás zanechá luxusní dojem díky dokonale šitým plachtoviny s prodlouženým límcem kolem. Široký límec neplní jen estetickou funkci ale dokonale odvádí vodu ze střechy stanu během deště. Při letním odpočinku budete mít maximální komfort pod stanem. Létající hmyz nemá šanci se dostat do interiéru stanu díky síťovaným stěnám. Barva moskytů stěn je neutrální bílá, hodí se ke všemu, jednoduše se kombinuje s jinými barvami. Prémiový materiál zajišťuje trvanlivost. Konstrukce altánku je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, která je odolná proti rzi a je antikorozní za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Střešní plachtovina je utkaná z polyesterové látky. Vnitřní stranu tvoří PVC vrstva která zajišťuje maximální voděodolnost střechy. Přes střechu nepronikne ani kapka vody. Kotvení stanů je důležité i přesto že díky moskytů stěnám je stan dokonale prodyšný, za každého počasí je nutné stan ukotvit.

Mosquito stěnou si můžete stan uzavřít iz jedné strany v případě pokud vlastníte stan Brimo s 3 stěnami. Čtvrté síťková stěny je možné objednat v doplňcích. Uzavřený stan s komár stěnou je jedna z nejvyhledávanějších věcí ve světě altánů během letního období. Tři plné stěny plus jedna komár stěna vytvoří dokonalé místo pod stanem. Budete chráněný před větrem, stan bude vzdušný, a v neposlední řadě maximální komfort bude zajištěn během několika vteřin. Stěny se upínají pomocí 5cm širokých suchých zipů po celé délce střešní plachtoviny. Stany se síťovými bočnicemi mají v oblibě zejména rybáři, ale své využití si najde i na zahradě, oslavě, táborníky a podobně.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Výrobce Brimo je jiná liga,