Blog: Párty stany - propagační

Párty stany - propagační

31.03.2018 · Administrátor

Dopřejte vašim produktům a službám možnost, aby mohly zazářit.

Na trhy, veletrhy se jezdí proto, abyste prezentovali svou firmu, podpořily váš výrobek nebo produkt a vzbudily o něj zájem. Vše, co tedy potřebujete je upoutat pozornost. Soustředíte se na to se vší energií, připravíte si všechny důležité podklady, pomůcky a výrobky. Jak se říká zboží se musí sám prodávat.

Pevný ocelový propagační párty stan vám nabídne základ v podobě útočiště. Nyní je to zcela ve vašich rukou. Prezentace vaší firmy pod propagačním stanem bude určitě úspěšná. Sami to dobře znáte když se připravujete na prezentaci na veletrh, kolik času vám to pohltí. Díky nůžkovému systému budete mít stan poskládaný během několika sekund bez použití nářadí. Konstrukce stanovy byly vyvinuty tak, aby byl rozložen za pár vteřin. Konstrukce stanů jsou ošetřeny, jsou odolné vůči korozi. Rozhodně nemáte v úmyslu nic podcenit. Základem by mělo být bezpečné a dostatečně prostorné zázemí, které zajistí, že nic nezmokne. Nic jako nějaký liják by neměl zmařit vaše úmysly. Plachtoviny jsou 100% nepromokavé. Boční plachty si můžete přizpůsobit podle svých představ. Stan může být zcela nebo částečně uzavřen. Propagační párty stany poskytnou záchytný bod vám, návštěvníkům i zboží. V případě potřeby najdete i dostatek soukromí, aby mohlo předvádění a prodej proběhnout zcela podle vašich představ.


Samotný párty stan může propagovat vaši firmu


Firma BRIMO poskytuje i služby. Jedná se o službu potisk stanů. Stan si můžete designově, barevně sladit podle vaší fantazie resp. firmy. Vynikejte z ostatních exkluzivním, jedinečným stanem. Potisk lze realizovat dvěma způsoby. První způsob je sublimační potisk. Jde o náročnější formu potisku protože se jedná o celoplošnou potisk stanu. Doba vyhotovení tohoto potisku je 2-3 týdny. Sublimačně potlačujeme jen stany s hliníkovou konstrukcí.

Následující způsob potisku je nažehlovací technika. Využívá se při méně složitých logách, nadpisech. Nažehlit se flex fólie přímo na látku stanu. Doba přípravy potisku touto metodou je 2/3 pracovní dny, záleží na náročnosti zakázky.

Oslovte co nejvíce lidí. Party stan Vám poslouží jako perfektní propagační nástroj. Můžete si jej vytvořit podle svých představ.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 196 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Jsem maximálně spokojený

Výrobce Brimo je jiná liga,