Blog: Nůžkový zahradní altán

Nůžkový zahradní altán

07.03.2018 · Administrátor

Pro chvíle na relax. Pokud hledáte rychle rozkládací stánek. Stabilní, flexibilní, nepromokavý, možnost potisku

Zahradní oslavy, letní noci u grilu, ani vy si neumíte představit léto bez takových akcí? Co potřebujete k uspořádání výjimečné akce? My Vám poradíme.

Ocel nebo hliník? Dva nejpoužívanější, nejznámější kovy

Nůžkový zahradní altán je vynikající doplněk vaší zahrady. Rozložení stánku Vám nezabere více než jednu minutu. Díky nůžkovému systému není třeba na rozložení stanu žádné nářadí. V nabídce najdete dva tipy konstrukcí ocelovou a hliníkovou. Velikosti stanů jsou různé od 2x2m až do 4x8m, takže určitě si vyberete podle vlastních kritérií. Ocel je nadčasovým materiálem, který má řadu skvělých vlastností jako jsou: odolnost, tvrdost, pružnost atd. Ocelové konstrukce nůžkových stanů jsou povrchově upraveny práškovou barvou, která zabraňuje vzniku korozi. Hliník je vlastnostmi podobný k oceli, avšak jedná se o kov, jehož poměr hmotnosti k tuhosti jen těžko lze překonat. Toto je nejlepší vlastnost hliníku. Obě konstrukce se dají složit během několika vteřin.

Bezpečné útočiště pro Vás a vaše blízké

Plachtoviny stanů jsou 100% nepromokavé. Barvu plachtovin si můžete vybrat podle svého vkusu. Na výběr máte se sedmi barev. Balení obsahuje střešní plachtovinu a tři plné stěny. Stěny lze kombinovat podle potřeby. Upevňují se pomocí suchého zipu o střešní plachtovinu. Ochrání Vás před větrem, silným slunečním zářením, deštěm. Máte možnost sta i úplně uzavřít pomocí čtvrté stěny kterou si můžete objednat k stanu. Čtvrtá stěna disponuje dveřmi na zip.

Ochladilo se ale vám se ještě nechce domů?

Pro tento účel jsou vhodné plynové ohřívače. Plynové ohřívače se připojují k plynové bombě. Náplň je jednoduché vyměnit. Plynové ohřívače pracují na principu sálavého teplého vzduchu. Tímto způsobem si můžete stan vytopit na požadovanou teplotu. Výkon plynových ohřívačů můžete regulovat. V uzavřeném stane spotřebovávají kyslík, a proto je nutné zajistit větrání a přívod čerstvého vzduchu.

Nůžkový zahradní altán značky BRIMO si zamilujete. Jeho praktičnosti, využitelnost, snadná údržba Vás přesvědčí o tom, že jste si vybrali správně.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 111 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Sem spokojena