Blog: Zahradní stany na piknik

Zahradní stany na piknik

02.03.2018 · Administrátor

Aby vaše jídlo bylo v bezpečí jsou tu pro Vás zahradní stany na piknik.

Pro kouzelné momenty, na kterých velmi záleží. Přece to znáte. Když se vydáte ven s přáteli nebo rodinou je to událost, tak si ji chcete pořádně užít. Času není mnoho a když se vydaří počasí, není nic krásnějšího. Zahradní stany na piknik dokážou vyřešit několik situací a jsou skvělým prostředkem jak z obyčejného dne udělat den ještě lepší.

Aby vaše jídlo a přátelé byli v bezpečí jsou tu pro Vás zahradní stany na piknik.

Nejvíce na čem nám záleží jsou kouzelné, veselé momenty strávené s rodinou či přáteli. Přece to znáte. Když zorganizujete setkání s přáteli nebo rodinou je to událost, tak si ji chcete pořádně užít. Času není mnoho a když ale pochybnosti ohledně počasí zůstávají. Aby byly chvíle pohody dokonalé a nemohla jejich zničit žádná změna počasí je dobré se na tyto okamžiky dobře připravit.

Vytvoření pohodlí na Vaší zahradě

Rychle rozkládací záhradní stan na piknik je pro Vás ideálním řešením. Dá se jednoduše rozložit za neuvěřitelných 40 sekund, bez použití nářadí. Je praktický a pevný. Chutné pokrmy, osvěžující nápoje jsou součástí každého pikniku. Plachtoviny zahradního stanu na piknik jsou tkané z vysoce kvalitních materiálů které jsou 100% nepromokavé. Ochrání Vás před letní bouří nemusíte se obávat že Vám počasí pokazí plány. Zajišťujeme i zařízení stanů. Skládací nábytek značky TAU je jedničkou na trhu. Manipulace se skládacím nábytkem je jednoduchá. Povrch nábytku je vyroben z vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Zaridenia jsou odolné vůči vlivu počasí. Plastové komponenty pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost. Nosnost rozkládacího stolu je 350kg.

Počasí Vám nepřekazí plány

Jak jsme již zmínili plachtoviny stanů Vás ochrání před nepříznivým počasím. Pokud se ve večerních hodinách necítíte komfortně kvůli chladu, pořiďte si plynový ohřívač který vám zajistí vytápění ovzduší. Manipulace s topidly je nenáročná. Je nutné přečíst a dodržet bezpečnostní pokyny které jsou přibaleny k ohřívačem, aby se omezilo vzniku požárem, poraněním apod. Plynové ohřívače dodáváme v různých velikostech, barevných provedeních. Výběr velikosti záleží na Vás, je třeba zvážit velikost piknik stanu a prostor který chcete vytopit. Zajistěte v přívod čerstvého vzduchu do stanu.

Zahradní stany na piknik jsou skvělými společníky při organizování pikniků. Okouzlete své hosty s dokonale vybaveným piknik stanem.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 111 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Sem spokojena

Spokojenost!

Jsem maximálně spokojený