Blog: Zahradní nůžkový stánek

Zahradní nůžkový stánek

02.01.2019 · Administrátor

Cenově výhodné zahradní stany, rychle rozkládací nůžkový stánek, vysoká kvalita, 5 letá záruka, rychlé doručení

Bydlení v rodinném domě přesně podle svých představ je snem téměř každé rodiny. Koupě zda stavba domu je velkou investicí, která ovlivní naše životy na dlouhá léta. Snažíme se náš domov co nejvíce přiblížit svým představám, pracujeme na něm roky. V první řadě se při rekonstrukci či při zařizování domu věnujeme těm částem, ve kterých se zdržujeme nejčastěji a které jsou pro nás nezbytnými. Projekty jako přístavba garáže nebo zahradní domek se v mnoha případech posouvají na později. Častokrát trvá roky, než se k nim vrátíme. Autem zatím parkujeme venku, což mu vůbec neprospívá. Různé věci potřebné pro domácnost zas skladujeme kádě tudy, kde se pro ně právě najde nějaké zbylé místo. Takové dočasně uskladněné věci musí často podléhat nepříznivému počasí či silnému slunci během léta. Ztrácejí na funkčnosti, na kvalitě a kromě toho musíme neustále přemýšlet nad tím, kam jsme něco zase zapatrošili.


Jak vzniklou situaci řešit rychle a levně?


V takové situaci vám dokáží pomoci skládací stany zn. BRIMO, Rozložte si svůj vůz stan na místě, kde jste byli zvyklý parkovat i dosud. Díky této malé změně bude vaše auto chráněny před výkyvy počasí, deštěm, sněhem či padajícím listím. Kvalitní a velmi odolná krycí plachta uchrání lak auta před silným UV zářením. Volbou stanu, který bude mít i 3 plné stěny- čtvrtý si můžete dokoupit - vytvoříte bariéru před nežádoucími zvířátky, které se mohou motat kolem vašeho domu. Umístěte stan do bezprostřední blízkosti domu a ochráníte své auto i od mrazů. Už nebudete muset oškrabávat skla a ušetříte si tak cenný čas během mrazivých zimních ran.


Na auto stan se můžete spolehnout například i při cestování. Pokud se chystáte na dovolenou či na jakékoliv místo bez možnosti krytého parkování, problém se skládacími stany snadno vyřešíte. Skládací stánek jednoduše a rychle doma složíte a můžete ho vzít s sebou. V kufru vám zabere minimální prostor.


Kromě dočasné náhrady garáže vám může záhradní stánek při vašem domě nahradit i zahradní domek. Snadno tak získáte výborné místo na uskladnění zahradního nábytku, nářadí, kol, motocyklu či sekačce. Už více nebudete muset hledat místa všude v okolí domu, kam byste všechny tyto věci nenápadně "zašili". Budou vždy na jednom místě, kvalitně uskladněny, připravené k použití. Podle potřeby si můžete vybrat menší nebo i větší stany v různých barvách. Mezi doplňky nalezeny různé užitečné věci potřebné k vylepšení stanů. Firma Brim poskytuje nůžkové stany s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí. Stany s hliníkovou konstrukcí jsou lehčí ale stejně pevné jako ocelové. Možnost je provedení SUPER nebo EXCLUSIVE. Odolnost vůči větru je u SUPER hliníkových do 55km / h a EXCLUSIVE do 70 km / h. V nabídce jsou i kvalitní látky Oxford s PU a možnost potisku stanu nažehlovací nebo sublimačním potiskem.


  • Rozměry: 2x2m, 2x3m, 3x3m, 3x4,5m, 3x6m
  • Barvy: bílá, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená, černá
  • Konstrukce: může být ocelová nebo hliníková
  • Doplňky: zátěžové vaky, čtvrté stěny, stanové kolíky, přepravní vaky, světla do stanůUvažujete o koupi zahradního nábytku?


Pokud přemýšlíte o koupi zahradního nábytku, podívejte naši nabídku skládacího nábytku. Skládací stoly a židle z kvalitního polyetylenu jsou silnější, lehčí a odolnější než podobný dřevěný nábytek. Jsou ideálním řešením pro použití v exteriéru i v interiéru. Skládací stůl má pevnou ocelovou konstrukci, což umožní bezpečné a bezproblémové používání, nohy jsou ocelové a při skládání se složí do plastové desky. Robustní rám je chráněn práškovým nástřikem a poskytuje pro stůl perfektní základnu. Stoly jsou dodávány ve třech velikostech. Židle a lavice jsou vyrobeného z téhož kvalitního a odolného materiálu, jako stoly.


Vyberte si skládací stan, či zahradní nábytek, který se bude k vašemu domu hodit i designově. Zvolte si barvu stánku, která bude ladit s barvou fasády vašeho domu. Získáte tak výborného, ​​multifunkčního a nenápadného pomocníka.

Team BRIMO

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě