Blog: Stanový přístřešek

Stanový přístřešek

10.04.2018 · Administrátor

Aby všechny věci byly v suchu.

Stanový přístřešek může stát samostatně v zahradě nebo může být součástí domu. Bude dominantou vaší zahrady, místem kde společně s přáteli a rodinou budete trávit hodně času během léta.

Jak si vybrat ten správný stanový přístřešek

Výběr je na Vás. Před koupí dobře musíte zvážit na jaké účely chcete stanový přístřešek používat. Intenzitu užívání je také důležité znát. Stánky jsou konstruována na pravidelné skládání a rozkládání. Nedoporučujeme stánky používat jako stále zastřešení. Konstrukce stanů vyrábíme ze dvou materiálů hliník, ocel. Pokud plánujete stan využívat pravidelně, doporučujeme hliníkový stanový přístřešek. Rozměry hliníkových stanových přístřešků jsou od 3x3m až do 4x8m. Nůžková konstrukce je vyrobena se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaisťujúcimi Brim patenty na hexagon nohách. Možná je i regulace výšky stropu do výšky: 175, 185, 195, 205, 215 cm. Plachtoviny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna. Jsou obohaceny polyuretanovým impregračným nátěrem. Barvu plachtoviny si můžete vybrat se sedmi barev.

Rychle, efektivně, bez námahy

Ano, skutečně stanové přístřešky rozložíte během několika vteřin. Díky nůžkovému systému konstrukce, nebudete potřebovat na rozložení stánku nářadí. Přístřešek je pohodlné i přepravovat, ve složeném stavu se vejde do kufru osobního auta. Kde všude mohu využít stanový přístřešek? Všude tam, kde potřebujete vytvořit kryté zázemí. Přístřešek klienti využívají i jako zastřešení bazénu, kryté parkování, jako prodejní stánek na jarmarcích, trzích. Kvalita stanů je vynikající, odolnost vůči větru je až do 70km / h, při řádném kotvení.

Jak správně uskladnit stanový přístřešek

Jak jsme zmínili, přístřešky byly konstruovány na skládání a rozkládání. Mimo sezónu byste měli stan uskladnit aby se nepoškodil vlivem špatného počasí. Před uskladněním, stan omyjte s čistou vodou a jemným čisticím prostředkem. Nepoužívejte agresivní chemické čisticí prostředky ani bělidla, jejich použitím můžete natrvalo poškodit plachtovinu. Po umytí stan důkladně vysušte. Nedoporučujeme skladovat plachtovinu spolu s konstrukcí. Skladujte stan na suchém, tmavém místě.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 253 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Jsem maximálně spokojený

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.