Blog: Ocelový stánek na uskladnění materiálu

Ocelový stánek na uskladnění materiálu

10.10.2018 · Administrátor

Univerzálnost v použití našich stanů je velká, potřebujete něco překrýt do pár sekundách máte po problému.

Potřebujete dočasně uskladnit materiál? Ať už je nutné uschovat jakékoliv předměty, stavební materiál je důležité, aby o ně bylo dobře postaráno. Důvodů na uskladnění může být hned několik.

Estetický, praktický, rychle rozkládací

Ocelový stánek na uskladnění materiálu je nejen stabilní, ale také poskytne zastřešení před povětrnostními podmínkami. Navíc můžete věci schovat, aby nekazili dojem. K stanem zdarma dostanete kotvící kolíky, tři plné boční stěny. Boční stěny se připevňují o stan pomocí suchého zipu. Plachtoviny stanů jsou 100% nepromokavé. Barvu stanu přizpůsobíte podle své představy, na výběr máte ze sedmi různých barev. Rozložení stanu je jednoduché. Během několika sekund je stan připraven k používání. Uskladníte pod nimi například stavební materiál, zahradní nářadí. Stánek se také dá využít jako dočasný úkryt věcí během akce, kdy bude sloužit jako zásobovací stanice.

Ocelový stánek na uskladnění materiálu a jeho všestranné využití

Ocelové stánky na uskladnění materiálu jsou praktickou záležitostí, kterou se hodí mít po ruce. Možnost rychlého rozložení, jednoduchá manipulace a dobrá stabilita jsou jeho přednostmi. Kvalitně propracovaná ocelová konstrukce byla vyrobena tak, abyste mohli vytvořit kryté zázemí během několika vteřin. Konstrukce stanu si můžete objednat ve velikostech od 2x2m až po 3x6m. Záleží jen na Vás který si vyberete. Tloušťka vnitřních profilů je individuální v závislosti na modelu konstrukce. Našim zákazníkům nabízíme dva modely a to jsou, super ocel a exclusive ocel. Vlastnosti super ocelového stanu jsou: odolnost větru do 40 km / h. Tloušťka vnitřních profilů je 0,8 <3 mm. Povrch konstrukce je nastříkán práškovou barvou, tento povrch chrání kov před korozí. Exclusive ocelový stánek se vyznačuje těmito vlastnostmi: odolnost větru do 50 km / h. Tloušťka vnitřních profilů je 1 <4 mm. Co když už nepotřebujete skladovat materiál, ale plachtoviny se poškodily dlouhodobým používáním? V případě pokud je konstrukce v pořádku, máte možnost si dokoupit plachtoviny a takto dát Vašemu stanu nový vzhled. Stan po vytvoření nového vztahu lze používat jako altán, odpočinkové místo na Vaší zahradě.

Stánky BRIMO a jejich všestranné využití oceníte v domácnosti, na zahradě. Mile vás překvapí jejich praktičnost a snadná manipulace.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 262 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Výrobce Brimo je jiná liga,