Blog: párty stan na slavnosti

párty stan na slavnosti

15.03.2018 · Administrátor

Některá výročí si zaslouží pořádnou oslavu.

Blíží se datum slavnosti, a Vy ještě nevíte kde zorganizujete oslavu? Co tak si ji uspořádat přímo u Vás na zahradě. Značkové párty stany Brim jsou jednoduchým, rychlým, praktickým řešením pro vytvoření krytého prostoru na vašem dvoře. Párty stánek na slavnost vám vytvoří dokonalé prostředí na oslavu jubilea. V těsné blízkosti párty stanu si můžete postavit další stan, který poslouží jako příruční sklad. Můžete si ho uzavřít pomocí čtvrté stěny která disponuje zipovým vchodem. Oceníte jeho praktičnost v případě doplnění jídel či nápojů pro hosty nemusíte jít do domu, budete mít vše po ruce.


Před koupí párty stanu si musíte rozmyslet, o jak velkou oslavu jde. Kolik hostů je pozváno přece nechcete aby došlo k situací, že hosté nebudou mít místo. Ocelové párty stany jsou dostupné v následujících velikostech 2x2, 2x3, 3x3, 3x4.5, 3x6. Po zvolení vhodné velikosti, je důležitý i výběr barvy stanu. Barvu si můžete přizpůsobit okolí, výzdobě. Párty stany vám nabídnou ochranu během slavnosti díky kvalitní 100% nepromokavé plachtovina budete chráněn před nepříznivými vlivy počasí. Ve večerních hodinách, kdy se ochladí počasí, máte možnost stan částečně nebo zcela uzavřít pomocí bočních stěn. Neobávejte se chladu. Plynové ohřívače Vám zajistí příjemné sálavé teplo a tak můžete s oslavou pokračovat do časných ranních hodin.

Ocelová konstrukce párty stanů je povrchově upravena tak, aby byla ocel chráněna před korozí. Konstrukce je pevná, vydrží i při rychlosti větru do 50km / h. Stany ve složeném stavu se dají snadno přenášet díky přepravní tašce kterou také nabízíme ve svém sortimentu. K stanem zdarma dáváme kotvící tyčky. Pokud plánujete stan rozložit na betonovém povrchu kotvení je možné pomocí zátěžových vaků. Vaky se plní pískem nebo štěrkem. Váha jednoho naplněného vaku je 14 kg, upevňují se pomocí suchého zipu o nohy konstrukce.

Díky párty stanu značky Brim prožijete nezapomenutelné chvíle se svými blízkými všichni spolu pod jednou střechou.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 196 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Jsem maximálně spokojený