Blog: Párty stan externí

Párty stan externí

13.03.2018 · Administrátor

Párty - zábava, kterou nesmí narušit taková drobnost jako je rozmar počasí.

Externí párty stan se stane perfektním zázemím pro zábavu, o které se bude mluvit jen v tom nejlepším smyslu. Pestrý a chutný jídelníček jste si sestavili jako první. Ještě hudba pro lepší atmosféru by se také hodila nebo že byste oslovili vašeho známého, který se čas od času promění na DJ? Základem každé dobré párty je kvalitní párty stan. Vlastnosti stanu musí být v první řadě nepromokavost, prostornost, esteticky musí vypadat dobře a také cenová dostupnost je důležitý faktor při koupi stanu.


Vyberte si svůj párty stan podle vlastních požadavků


Všechny tyto vlastnosti a mnoho jiných vám nabízí venkovní párty stan značky BRIMO. Kvalitní nepromokavé plachtoviny jsou vyrobeny z velmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru. Tyto plachtoviny jsou na stanech s ocelovou konstrukcí. Plachtoviny hliníkových stanů jsou utkány z Oxford látky s polyuretanovým impregračným nátěrem, který Vám vytvoří bezpečné prostředí na oslavu. Rozměry stanů si můžete vybrat podle svých představ od velikostí 2x2m až po velikost 4x8m. Menší či větší oslavy se neobejdou bez příprav. Párty stany vám šetří čas, jejich rozložení Vám nezabere více než jednu minutu. Barvu stanu si také můžete přizpůsobit ke svému okolí. Na výběr máme sedm různých barev. Balení stanu obsahuje tři plné stěny a kotvící kolíky.


Párty pokračuje i když je už pozdní noc


Chladné noční počasí umí být nepříjemné hlavně když se cítíte dobře se svými přáteli. Plynovými topidly si můžete vyhřát stan na požadovanou teplotu. Na výběr jsou velké nebo malé stolní ohřívače. Malé stolní ohřívače jsou maximálně praktické, nezaberou mnoho místa a výkon ohřívačů Vás okouzlí. Ohřívače jednoduše připojte k plynové láhvi. Není třeba zařízení připojovat k el. proudu. Díky sálavému teplu které ohřívač produkuje, může trvat párty do časných ranních hodin.


Party stan značky BRIMO jsou vhodné do exteriéru. Při organizování oslav oceníte jejich praktičnost a využitelnost.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 196 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji