Blog: Nůžkový stan pro štáb

Nůžkový stan pro štáb

27.03.2018 · Administrátor

Praktické zázemí pro příjemnou práci.

Filmové štáby se během své práce často setkávají s nepříznivým počasím. Jsou vystavení extrémním výkyvům počasí. V takových situacích, musí zajistit ochranu pro celé vybavení štábu. Hodnota techniky filmového štábu se pohybuje v tisících korun.  Z tohoto důvodu není jedno jaký stan si zakoupíte. Cena se rovná kvalitě. Firma BRIMO nabízí různé nůžkové stany nejvyšší kvality. Nůžkové stany s hliníkovou konstrukcí jsou to nejkvalitnější co Vám nabízíme.


Nejkvalitnější konstrukce z řady hliníkových nůžkových stanů


Nejzákladnější vlastnosti hliníku jsou jeho lehká váha, a mimořádná síla materiálu. Nůžkové stany BRIMO byly koštruované tak, aby se jednoduše rozložily za pomoci jednoho člověka, bez nářadí. Pojďme si něco říci o konstrukcí stanu. Odolnost vůči větru je až 70km / h. Tloušťka vnitřního profilu je 1,8 <7 mm. Díky nůžkovému systému je snadno rozložitelný. Nůžkové stany disponují třemi plnými stěnami, díky kterým je možné stan částečně uzavřít. Pokud byste si chtěli stan uzavřít úplně, máte možnost zakoupit si čtvrtou stěnu s dveřmi. Plachtoviny na stanech jsou 100% nepromokavé. Stany se vyrábějí v následujících rozměrech: 3x3, 3x4.5, 3x6, 4x4, 4x6, 4x8.


Filmové štáby během své práce jsou na place dlouhé týdny. To znamená že jsou nucen přespávat ve stanech. V chladných dnech to může znít jako něco nereálné. Firma BRIMO nabízí plynové ohřívače díky kterým si můžete stan vyhřát na požadovanou teplotu. V nabídce najdete různé tipy ohřívačů, záleží na velikosti stanu který chcete vyhřát. Manipulace s topidly je jednoduchá. Plynové ohřívače jsou vybaveny kolečky, čili přeprava nebo přemístění je dětská hračka.


Postaráme se i zařízení stanu. Pro filmaře nabízíme zajištění určitého komfortu. Skládací stoly s délkou 152/183/244 cm jsou lehké, přenosné a v neposlední řadě kvalitní. Konstrukce stolů je ocelová povrch stolů je vyroben z vysoce kvalitního UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Stoly jsou odolné vůči vlivům počasí. Pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost. Nosnost stolů je až 350kg. Nabízíme i rozkládací lavice, židle ve stejné kvalitě.


Hliníkový nůžkový stan je je to nejlepší z řady BRIMO. Stan je určen pro extrémní podmínky, je vhodný i pro profesionální používání.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 262 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!