Blog: Mobilní párty stan

Mobilní párty stan

12.10.2020 ·

Mobilní párty stan pod širým nebem

Mobilní stan je velmi oblíbeným produktem mezi cestujícími, zejména těmi, kteří milují přírodu. Mobolní skládací stan je k dispozici v různých velikostech, barvách a modelech.Mobilní stany Brimo nabízejí pohodlí a komfort v přírodě. Kempování s přáteli se stalo jistou formou životního stylu. Pracující lidé často vyhledávají méně frekventovaná místa. Touží po relaxaci a odpočinku od každodenních starostí a shonu. Kempování v lůně přírody s blízkými je tím správným místem k relaxaci těla i mysli. V první řadě musíte vědět, jaké místo a kam chcete cestovať- zmapujte oblast, dostupnost terénu a podobně. Díky těmto informacím budete vědět, jaká je náročná dostupnost kolik jídla si máte vzít s sebou, zda je v okolí obchod s potravinami nebo restaurace.
Výběr mobilního party stanu


Na základě čeho zvolit správnou velikost stanu? Samozřejmě podle počtu lidí. Mobilní stan Brimo slouží nejen jako ubytování, ale plně zastoupí kuchyň nebo obývací pokoj. Doporučujeme zvolit větší velikost, v případě nepříznivého počasí můžete trávit čas ve stanu a hrát společenské hry. Stanové markýzy jsou 100% nepromokavé díky vrstvě PVC. V noci je možné stan zcela uzavřít pomocí čtvrté stěny. Na čtvrté boční stěně jsou dveře na zip a okno. Boční stěny se upevňují ke střešní plachtovina pomocí suchých zipů. Rozložení ocelové konstrukce je velmi rychlá. Na instalaci nejsou potřeba žádné nástroje. Takový stan si snadno postaví i jeden člověk během několika sekund. Kromě stanů, které nabízíme, najdete i skládací nábytek, který je ideální na kempování. Díky skládacímu mechanismu nezabírají při přepravě mnoho místa. Barva nábytku je bílá, není třeba se bát jejich znečištění údržba povrchů je jednoduchá. K čištění povrchu stolu stačí čistá voda nebo běžný čisticí prostředek.Budete mile překvapen jaký je všestranný mobilní stan. Budete ho milovat.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Jsem maximálně spokojený

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.