Blog: Kvalitní nůžkový stan

Kvalitní nůžkový stan

26.12.2018 · Administrátor

Nůžkové stánky na všestranné využití. Jsou snadno přenosné a skladné, hotové za pár vteřin. Různé barvy a rozměry pro každou příležitost.

Nůžkový stan se stává stále oblíbenějším. Na trhu najdete méně kvalitní i velmi kvalitní výrobky. Mezi hlavní výhody těchto stánků patří snadná montáž a demontáž, díky nízké váze jsou snadno přenosné a skladné. S konstrukcí si poradí i jeden člověk. Za pár minut máte stánek k dispozici. Nůžkové stany mají všestranné využití ať už jako zahradní altán, prodejní stánek, přístřešek pro auto či motorku a mnoho jiného. Možností využití nůžkových stanů je opravdu hodně. Na výběr jsou v barvách: bílá, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená a černá, rozměry 2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 m a 3x6 m. Pevná a silná nepromokavá plachta z kvalitní OXFORD látky s PVC nebo PU vrstvou zabezpečuje dokonalou ochranu před nepříznivým počasím.

Nůžkové stany nabízíme v různých provedeních konstrukcí. Klasická ocelová konstrukce patří k nejprodávanějším. Pro ty nejnáročnější máme vysoce kvalitní hliníkové Hexagon - nejvyšší kvalita za rozumnou cenu. Všechny typy konstrukcí jsou tzv. nůžkové, se snadno rozkládají, jsou odolné a pevné. Při správném kotvení bez problémů odolají i silnějším větrem - podle typu až do 40-70 km // hod.

Výhody nůžkového stánku

  • rychlá montáž a demontáž
  • nízká váha, proto je snadno přenosný a snadno skladovatelný
  • velký výběr rozměrů a barev ocelová a hliníková konstrukce
  • nepromokavá OXFORD plachta zabezpečuje dokonalou ochranu před nepříznivým počasím
  • PVC nebo PU vrstva plachty (dle typu stanu) zaručuje maximální voděodolnost
  • suchý zip všude po obvodu stěn
  • 5 letá záruka na konstrukci
  • kolíky zdarma

Montáž a ukotvení

Nůžkové stany se vyznačují svou lehkou manipulaci. Montáž a demontáž zvládne během pár vteřin i méně zručná osoba. Nepotřebujete žádné nářadí. S lehkostí si s manipulací s nůžkovými stánky poradí byť i ženy.

Střešní plachta po prvním nasazení na konstrukci může zůstat na stane upevněna stále, tím zkrátíte a usnadníte opětovnou montáž. V případě, že chcete nůžkový stan uzavřít, k dispozici jsou boční plachty, 3 v ceně stanu, a čtvrtou v případě potřeby si víte dokoupit. Boční stěny se na střechu upevňují suchými zipy.

Kotvení na betonu zvládnete pomocí zátěžových vaků, které můžete naplnit štěrkem nebo pískem. Do měkkých povrchů se nůžkové stany kotví pomocí kolíků které ke stanům dáváme grátis.

Čištění

Při koupi stanu dostanete zdarma i ochranný návlek, který stan ochrání před zašpiněním. Při čištění většinou ani nepotřebujeme čistící prostředky, vše nám pěkně steče s vodou.

Při silnějším znečištění stánku oddělíme plachtoviny od konstrukce. Plachta se mohou čistit pouze jemnými čisticími prostředky na bázi mýdla s vodou (do 40 ° C), aby nedošlo k poškození voděodolných vrstev.

Nakonec celý stan dokonale vysušíme.

Skladování

Nůžkové stany nevyžadují speciální uskladnění. Celý stan doporučujeme pro uskladněním pořádně vysušit. Abyste předešli znečištění stanu při přepravě je nejlépe přepravovat a skladovat suchý ocelový stánek v přepravním vaku kde se Vám nezašpiní a nepoškodí, protože vak na stan je voděodolný a pevný.

Nejideálnější je skladovat jej v suchých, chladnějších prostorách v příslušné tašce. Právě díky chladu je snížena aktivita mikroorganismů a tvorba plísní je omezená. Důležité je stan ochránit i před škůdci.

Firma Brimo Vám nabízí značkové stany s garancí 5 let. Viz produkty na naší webové stránce a vyberte si stánek, který Vám vyhovuje podle Vašeho vkusu a ceny.

Kontaktujte nás!

Team BRIMO

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 282 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Jsem maximálně spokojený

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.