Blog: Jarmareční prodejní stánek

Jarmareční prodejní stánek

29.04.2018 · Administrátor

Jarmarky jsou magickými místy, kde to skutečně žije. Bohatý výběr stanů, zaručená spokojenost.

Jarmorky a trhy jsou místa, která pulzují speciálním rytmem. Jsou plná nadšených lidí, kteří chtějí nabídnout a prodat své skvělé produkty. Jejich zboží pro ně má velký význam a často k němu mají velmi osobní vztah. Na akci prodejci často tráví téměř celý den. K tomu je velmi důležité dobré zázemí, jaké jim může poskytnout dobrý stabilní  prodejní stánek.

Vytvořte si prodejní místo s  prodejním stánkem

K tomu je velmi důležité dobré zázemí, jaké jim může poskytnout jen dobrý stabilní prodejní stánek. Nabízíme v dva tipy konstrukcí ocelovou a hliníkovou. Rozměry konstrukcí jsou různé od 2x2m až do 4x8m. Prodejci většinou upřednostňují stánky s menší rozlohou, protože se nájem platí za m2. Stánek si můžete přizpůsobit sortimentu zboží nebo k barvám své firmy. Ze sedmi různých barev si můžete vybrat Váš stan. Ocelová konstrukce je povrchově upravena práškovou barvou, působí jako ochrana proti vzniku korozi. Tloušťka vnitřního profilu je od 0,8 <4 mm. Hliníková konstrukce je na rozdíl od těch ocelových lehčí. Hliník je od přírody odolný vůči korozi. Tloušťka vnitřních profilů je od 1,2mm <7mm.

Ochrání Vás a vaše zboží

Prodejní stánky jsou prostory, které mají po celou dobu chránit před nepříjemnými povětrnostními podmínkami .. Plachtoviny stanů jsou 100% nepromokavé, což vám zajistí komfort a určité pohodlí. V případě nepříznivého větru si můžete stan částečně uzavřít za pomoci bočních stěn. Tři plné boční stěny jsou součástí balení každého stanu. Máte možnost stan i úplně uzavřít zakoupením čtvrté stěny která je obohacena dveřmi na zipové zavírání. Připravujete v stánku tradiční chutná jídla a nápoje? Potěšte své zákazníky s vytvořením odbytového střediska. Před váš Jarmočná prodejní stánek postavte další stan. Zařídit jej můžete rozkládacím nábytkem značky LIFETIME, který naleznete v naší nabídce. Vaši zákazníci ocení příjemné prostředí, které pro ně vytvoříte.

Jarmarky nekončí za světla

Znáte ten problém, že nemáte volnou zásuvku na elektriku? Osvětlení Vašeho stanu nebylo nikdy jednodušší. V naší nabídce najdete LED osvětlení s vestavěnou baterií. Bezdrátové přenosné svítidlo můžete připevnit o stan za pomoci magnetu. Pokud výdrž LED světla po letech používání ztrácí na výkonu, připojte světlo k POWER Banku.

Jarmoční ruch začal pulzovat, už je ten pravý čas, rychle a snadno postavit stan a představit nabízené produkty nebo služby.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 262 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc