Blog: Easy up stan

Easy up stan

09.03.2018 · Administrátor

Vyberte si stan podle dostupných cen, výborné kvality a Vámi zvolených parametrů. Různé barevné provedení, rozměry.

Jak už název ,, easy up ,, napovídá, že se jedná o rychle rozkládací stan. Pokud potřebujete rychle vytvořit kryté místo, easy up stan je ta správná volba. Oceníte rychlé rozložení stanu kvalitu a konstrukce při organizování různých slavností, akcí, koncertů a podobně.

Easy up stany Vám šetří čas, dají se rozložit bez použití nářadí. Stany po rozložení je třeba řádně ukotvit. Řídí ukotvení znamená pomocí kotvících kolíků které jsou součástí každého stanu. Druhý způsob ukotvení stanu je pomocí pískových vaků, které se plní pískem nebo štěrkem, po naplnění je jejich váha 14kg. Upevňují se pomocí suchých zipů k nohy stanu, toto kotvení je vhodné pokud stan rozložíte na betonové ploše.


Cestování s easy up stanem


Easy-up stan je sen každého kempaře. Stan postavíte díky speciálnímu nůžkovému systému již za jednu minutu. Je koupě karavanu finančně náročná? Rádi byste chodívali po světě? Ubytovací zařízení se těžko rezervují na poslední chvíli. Pokud máte rádi stanování tak easy up stan bude pro Vás správná volba. Konstrukce stanů jsou různé. V nabídce máme hliníkovou a ocelovou konstrukci. Obě konstrukce se jednoduše rozkládají. Vnitřní profil hliníkové konstrukce je 1,2 <7 mm záleží na typu konstrukce. Vnitřní profil ocelové konstrukce je 0,8 <4 mm také záleží na typu konstrukce. Obě konstrukce jsou kvalitní, silné a praktické. Díky velikosti konstrukce ve složeném stavu se dají pohodlně přepravovat iv osobním autě.


Easy up stany Vám zajistí komfort


Plachtoviny stanů jsou 100% nepromokavé. Nemusíte se obávat špatného počasí během stanování nebo oslavy. Stan Vám poskytne útočiště před nepříznivými vlivy počasí. Na částečné uzavření stanu Vám poslouží tři boční stěny které jsou součástí balení stanu. Pokud si přejete stan zcela uzavřít v naší nabídce najdete čtvrtou stěnu s dveřmi. Stěny se o stan přichycují za pomoci suchých zipů.

Easy up stany jsou skvělá volba pokud se chystáte kempovat nebo prostě potřebujete vytvořit krytý prostor rychle a efektivně.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 262 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Děkuji

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem