Blog: Dobré pergoly vs. dobré zahradní stany

Dobré pergoly vs. dobré zahradní stany

04.03.2021 · Administrátor

Trh nabízí mnoho alternativ na zastřešení vaší terasy

Majitelé domů jsou často nerozhodní, pokud jde o výběr správného zastřešení terasy. Důvody zastřešení terasy jsou různé. Díky zastřešení si můžete prodloužit letní sezónu na zahradě io několik týdnů.

Skládací altán je rychlá a efektivní volba pro vytvoření chráněného oddechového místa na vaší zahradě. Na rozložení nenáročná stavba v plném rozsahu zastoupí často cenově nedostupné zděné nebo dřevěné pergoly. Výstavba pergoly na míru trvá i pár týdnů na rozdíl od skládacího altánku který postavíte během jedné minuty. Rozměr a barvu altánku si můžete vybrat z naší široké nabídky. K dispozici máme 8 rozměrů, 8 barev a 6 modelů. Dobřé pergoly jsou fixní stavby, které nelze premiestniť- co je v konečném důsledku i znevýhodňuje. Altánky nůžkového tipu se jednoduše přepravují, a jejich využitelnost je rozmanitá.


Stolování pod skládacím altánkem


Stolování na zahradě či terase domu se stalo tradicí v několika rodinách. Znáte lepší místo na pořádání narozeninové oslavy nebo neformální párty s přáteli jako vaši zahradu? Myslím že ne. Skládací altánky lze postavit na terase, v zahradě, na dvoře vlastně všude tam, kde to prostor dovoluje. Přenos altánku již ve složeném stavu také nepředstavuje žádný problém. Vysoce kvalitní polyesterové látky s PVC vrstvou Vám zajistí ochranu před deštěm, větrem a horkým sluncem. Díky již zmíněné PVC vrstvě budete mít pod altánem ideální stín, který oceníte zejména během horkých letních dnů.Využitelnost altánku v létě i v zimě

Pokud jste si dosud mysleli, že zahradní párty může organizovat pouze během letních dnů jste na omylu. Skládací altánky je možné zcela uzavřít stěnami, čímž vytvoříte dokonalý zastřešený prostor. Základní balení stanů obsahuje tři plné stěny, pomocí čtvrté stěny stan zcela uzavřete. Vstup do stanu zajistí čtvrtá stěna, na níž se nacházejí dveře a okno. V chladném počasí si teplotu ve stanu můžete temperovat plynovými nebo elektrickým ohřívačem. Údržba stanu nevyžaduje zdlouhavé procesy. Na umytí stačí obyčejná voda nebo jemný čisticí prostředek.


Bez ohledu na to, jaký model, barvu nebo rozměr si vyberete - altán dodá vašemu dvoru dekorativní nádech.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Jsem maximálně spokojený

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc