Blog: Zastřešení teras pro restaurace

Zastřešení teras pro restaurace

29.04.2021 · Tomas

Rychlorozkladací stan zastřeší terasu rychle, efektivně dokonale

Zastřešení terasy restaurace
 

Restaurace, které se znovu otevírají po několika měsících potřebují rychle vytvořit chráněný prostor pro zákazníky na venkovní stolování. Zastřešení musí splňovat nařízení a musí být otevřený vchod, který je ohraničen maximálně ze dvou bočních stran. Párty stany jsou ideální, rychlá a cenově dostupná volba na zastřešení terasy. Existuj mnoho teras bez zastřešení, provozování je povoleno i takovým podnikům, avšak během nepříznivého počasí jsou otevřené terasy nevyužitelné.


Brimo stany jsou robustní a stabilní, spodní část každé nohy tvoří masivní patka která zabezpečí kotvení stanu, aby byl rám pevně ukotven i při větru a dešti. Výhodou rozkládacího stanu je, že se dá snadno postavit na betonovou podlahu terasy a nemá středové tyče, takže máte k dispozici celou vnitřní plochu. Zastřešení terasy musí být bezpečné a odolné, proto jsou plachtoviny vyrobeny z polyesterové látky s PVC vrstvou, jsou ideální pro použití v stravovacím průmyslu. Polyesterová látka je špičkové kvality, je 100% nepromokavá, a vytváří stín pod stany. Mobilní stany zajistí komfort zákazníkům kaváren či restaurací. Dvojité šití plachtovin je podlepené. Naše stany jsou ihned dostupné v 8 různých barvách.

 

Hlavním účelem nůžkových stanů je zajistit více stravovacího prostoru pod širým nebem. Každá restaurace s venkovním stolováním musí stále fungovat v omezeném režimu s dodržováním hygienických opatření jako jsou: negativní test- ne starší než sedm dní, povinné musí být překryty i dýchací cesty. Respirátor si mohou sundat po dobu nezbytnou pro konzumaci jídel a nápojů. Využívání stanů v restauracích se rychle stalo populární volbou zastřešení, která nabízí více místa k sezení a zároveň jsou pod stanem dodrženy všechny protipandemické opatření. Během provozní doby musí být stan otevřený. Mimo provoz stan můžete uzavřít pomocí bočních stěn. Každá boční stěna je samostatně odnímatelná.

Rýchlorozkladacie stany pomáhají mnohým restauracím překonat těžkou dobu, která je omezuje ve svém podnikání

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.