Blog: Zastřešení teras pro restaurace

Zastřešení teras pro restaurace

29.04.2021 ·

Rychlorozkladací stan zastřeší terasu rychle, efektivně dokonale

Zastřešení terasy restaurace
 

Restaurace, které se znovu otevírají po několika měsících potřebují rychle vytvořit chráněný prostor pro zákazníky na venkovní stolování. Zastřešení musí splňovat nařízení a musí být otevřený vchod, který je ohraničen maximálně ze dvou bočních stran. Párty stany jsou ideální, rychlá a cenově dostupná volba na zastřešení terasy. Existuj mnoho teras bez zastřešení, provozování je povoleno i takovým podnikům, avšak během nepříznivého počasí jsou otevřené terasy nevyužitelné.


Brimo stany jsou robustní a stabilní, spodní část každé nohy tvoří masivní patka která zabezpečí kotvení stanu, aby byl rám pevně ukotven i při větru a dešti. Výhodou rozkládacího stanu je, že se dá snadno postavit na betonovou podlahu terasy a nemá středové tyče, takže máte k dispozici celou vnitřní plochu. Zastřešení terasy musí být bezpečné a odolné, proto jsou plachtoviny vyrobeny z polyesterové látky s PVC vrstvou, jsou ideální pro použití v stravovacím průmyslu. Polyesterová látka je špičkové kvality, je 100% nepromokavá, a vytváří stín pod stany. Mobilní stany zajistí komfort zákazníkům kaváren či restaurací. Dvojité šití plachtovin je podlepené. Naše stany jsou ihned dostupné v 8 různých barvách.

 

Hlavním účelem nůžkových stanů je zajistit více stravovacího prostoru pod širým nebem. Každá restaurace s venkovním stolováním musí stále fungovat v omezeném režimu s dodržováním hygienických opatření jako jsou: negativní test- ne starší než sedm dní, povinné musí být překryty i dýchací cesty. Respirátor si mohou sundat po dobu nezbytnou pro konzumaci jídel a nápojů. Využívání stanů v restauracích se rychle stalo populární volbou zastřešení, která nabízí více místa k sezení a zároveň jsou pod stanem dodrženy všechny protipandemické opatření. Během provozní doby musí být stan otevřený. Mimo provoz stan můžete uzavřít pomocí bočních stěn. Každá boční stěna je samostatně odnímatelná.

Rýchlorozkladacie stany pomáhají mnohým restauracím překonat těžkou dobu, která je omezuje ve svém podnikání

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Spokojenost!

Výrobce Brimo je jiná liga,