Blog: Výstava stanů 2020

Výstava stanů 2020

22.07.2019 · Administrátor

Rychle rozkládací prodejny stany. Bez nářadí díky nůžkovému systému. Šetřete čas, šetřete investice

Pokud patříte mezi prodejců sami dobře víte, že bez kvalitního prodejního stánku se neobejdete. Nečekané výkyvy počasí, vítr, ostré sluneční záření může způsobit nečekané komplikace. Prodejní stan Brimo Vám poskytne nadstandardní komfort. Ochrání Vás před vnějšími vlivy, váš zboží bude také chráněn před nepříznivým počasím.

Za pár vteřin si připravíte místo pro váš prodej

Stany Brimo jsou k dispozici v několika provedeních. Vyberte si z oceli nebo hliníku. Všechny typy se velmi snadno udržují a skládají.

Díky nůžkovému systému stany rozložíte bez pomoci nářadí během několika vteřin. Základní rozdělení prodejních stanů je na hliníkové a ocelové. Modely se odlišují v pevnosti konstrukcí, materiál plachtovin a v parametrech. Plachtoviny stanů jsou 100% nepromokavé. Před výběrem vhodného stanu si třeba položit několik základních otázek.

- Jaká bude intenzita užívání stanu?

- V jakých podmínkách chci stan používat?

- Jakou dlouhou dobu budu stan nepřetržitě používat?

Pokud znáte odpověď na tyto otázky výběr stanu bude jednoduchý. Typ stanu si vyberete podle vašich požadavků. Stany je vhodné používat i v zimních měsících. Plynové ohřívače Vám zajistí podmínky k prodeji i v zimních měsících.

Prodejní stan prodejci využívají jako ambulantní / mobilní prodejnu. Rozložení stanu Vám zabere sotva minutu, celý svůj ušetřený čas můžete věnovat vykládání nabízeného zboží, propagačního materiálu a podobně. Prodejci poutají pozornost různými reklamami, propagačním materiálem. Plachtoviny stanov si můžete dát potisknout logem, fotografií nebo nápisem. Reklama šitá na míru Vás odliší od konkurence. Potisk stanů realizujeme dvěma způsoby od malého loga nápisu víme stan i celoplošně potlačit.

Prodejní stan menších rozměrů prodejci mohou využít jako: převlékací kabiny pro zákazníky, sklad zboží a podobně. Plachtoviny stanů jsou nepromokavé, vnitřní strana plachtovin je obohacena PVC vrstvou. Mezi 7 barev si můžete vybrat barvu plachtovin. Stany jsou ihned k dispozici.

Maximální bezpečnost, komfortní prodejní místo, perfektní zázemí a mnoho dalších benefitů Vám nabízí prodejní stan Brimo.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Děkuji

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.