Blog: Stan proti komárům

Stan proti komárům

23.11.2021 · BRIMO quality manager

Rybářský stan se síťkovanými mosquito stěnami je vhodný pro různé oslavy, eventy v neposlední řadě k rybolovu.


Rybářský stan se síťkou

Venkovní rybářský stan je vyroben z polyesterové látky střecha stanu je nepromokavá, která je odolná vůči UV záření a znečištění. Rám moskyto altánku je vyroben z kvalitní oceli s práškovým nástřikem nebo z hliníku. Při rybolovu doporučujeme hliníkové provedení z důvodu zvýšené vlhkosti vzduchu u vodních ploch.


Využití moskytierového stanu

Pokud plánujete akci pod širým nebem, ať už jde o rodinnou grilovačku, svatební hostinu nebo narozeninovou oslavu, je zde jeden host, který nechcete, aby vám zničil párty: komáři! 

Komáři dokáží pokazit vnější akci rychleji než nečekaná dešťová přeháňka. proč? Protože alespoň na déšť lze předem připravit, postavit párty stan a pokračovat v tanci. Buďte o krok vpřed před nevítanými hosty-komáry. Během teplých letních večerů není ideální řešení stan uzavřít plnými stěnami, proto jsme se rozhodli vyrobit síťové moskyto stěny na BRIMO stan, které Vás ochrání před létajícím hmyzem během vaší akce. Stěny jsou vzdušné síťový altán bude provzdušněný a kvazi otevřený ale přece uzavřený. Moskytířové stěny na stan jsou bílé, připínají se širokým 5cm suchým zipem o střechu stanu (celý obvod střechy). Vchod do stan je vyřešen zipem na středu stěny. Po otevření stěny Vám vznikne vchod ve tvaru A. Stěny si můžete snadno vyvázat o nohy stanu. Mosquito stěny nebo jak to více známe síťkové stěny jsou velmi oblíbené mezi rybáři. Rybáři tráví hodiny čekáním na svůj úlovek u vodních ploch. Jak všichni víme, u vody je vysoká koncentrace komárů, které umí znepříjemnit tento klidný sport resp. koníček. Stan proti komárům zajistí dostatek místa pro rybáře a jeho vybavení. Rozměry stanu jsou od 2x2 do 4x8m. Oblíbený rozměr na rybolov je 3x3 nebo 3x4,5m v případě pokud je více rybářů.


Luxusní oslava pod mosquito stanem

Altán se síťovými stěnami nevyžaduje žádnou montáž a jednoduše jej rozložíte tam, kde si přejete mít krytý prostor. Po postavení stanu aplikace stěn je otázkou několika vteřin. Na svatební hostiny, narozeninové párty se jistě hodí stan s bílou střechou a bílými síťovými stěnami který vzbudí honosný dojem u každého hosta. Čištění stanu je nenáročné a díky rozkládacímu systému během skladování nezabere mnoho prostoru.


Moskyto síťkové stěny je možné zakoupit i jednotlivě pro uzavření stanu. BRIMO stany jsou prodávány se 3 plnými stěnami

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.