Prodejní stánek 3x3m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


16 816 Kč Ušetříte: 5 518 Kč 11 298 Kč Cena s DPH
 • Prodejní stánek

  model Exclusive hliník v BRIMO používáme při síle větru až do 55km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 8 kotvících kolíků a ochranný návlek, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu.
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost!
 • Konstrukce: Hliníková (1,2mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaistujúcimi BRIMO patenty na hexagon nohách.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako slitinové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x30x30cm, váha 36kg
 • Regulace stropu: 2 výškových stupňů 195, 207cm.
 • Půdorys stanu: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Hexagon Exclusivehliníkový prodejní stánek je určen pro profesionální účely. Díky své komfortní váze a vysoké stabilitě šestihranných nohou si ho určitě zamilujete. V ceně máte opravdu všechno: 3 plné stěny a sadu kotvících kolíků, aby Vám stan neodfúklo. Prodejní stánek vyrobený z nejkvalitnějšího hliníku o tloušťce až 1,2mm a více je nejsnáze rozložitelný stan z naší nabídky (nízká váha) přičemž je zároveň druhý nejodolnější stan BRIMO, zač vděčí pevným nylonovým spojem a tloušťce hliníkovým profilem 1,2mm s nohama ve tvaru 6 -hran. 100% nepromokavá látka OXFORD s dlouhou životností je samozřejmostí.  
Každá noha má 2 nylonové samojistící systémy pro ještě rychlejší rozkládání. Šroubované spoje jsou standard u všech stanů BRIMO pro snadnou výměnu dílů, které dáváme zdarma! Nylonové spoje pro plynulé a hladké rozkládání stanu, jsou tak pevné že na ně dáváme doživotní záruku s okamžitou výměnou!
100% nepromokavý stan je také požadavek, který splňují všechny naše stany. Nepromokavý spoj je přeložen a zevnitř navíc lepený termo páskou. Látka je nepromokavá a navíc impregnovaná polyuretanovou vrstvou. Nepromokavost je jedna z hlavních vlastností proto nenecháváme nic náhodě!
Konstrukce vyrobena z anodizovaného hliníku s vnitřní tloušťkou od 1,2mm a více je zárukou toho že se stan vydrží i náročné podmínky. Hliníkové Exclusive stany se vyznačují skvělým užitkovým poměrem pevnosti a nízké váhy.
Jednoduché čistenie vďaka vysoko výkonnému polyesteru Oxford odpudzujúcemu špinu. Rohy strechy opatrené uškami na ukotvenie lanami do strán. Pri extrémnych podmienkach sú pridané v rohoch aj oká na ukotvenie lanom priamo o konštrukciou.
Náhradné diely zabezpečujeme iba pre skladacie stany BRIMO. Náhradné diely konštrukcie zdarma počas prvých 2 rokov z 5 ročnej predĺženej záruky. Cenník plachiet BRIMO na vyžiadanie. 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Výrobce Brimo je jiná liga,