Blog: Zdravotnický stan

Zdravotnický stan

08.10.2021 · BRIMO quality manager

Testování pacientů na koronavirus pod zdravotnickým stanem

Zdravotnický stan pro screening COVID-19

 

Příchodem podzimu se COVID-19 opět začal nekontrolovatelně šířit. Stát začal s rozdělováním jednotlivých okresů na různé barvy na základě aktuální situace. V horších okresech je návštěva nemocnic podmíněna negativním antigenický testem nebo PCR testem. Napříč celou zemí při nemocnicích postavili zdravotnický stan který slouží k testování pacientů před vstupem do nemocnice. Je to nejlepší opatření v této nelehké situací a efektivita přenosu onemocnění je i díky tomuto minimalizována. Včasné odhalení viru dává šanci pacientům překonat ho bez větších obtíží. Rozkládací stany BRIMO jsou skvělým způsobem, jak testovat pacientů bez vstupu do nemocnice, kde mohou vystavit pacienty a personál riziku nákazy.

Filtrační zdravotní stan jako MOM

Ve Slovenské republice Slovo covid automat se stalo součástí ichh životů. Na základě rozdělení automatu se museli provozu, služby, ubytovací zařízení a jiné instituce zařídit v jakém režimu budou fungovat dál. Zda to bude režim základ, OTP nebo plně očkování. Nejčastěji zvolený režim je OTP čili očkování pacienti, testování nebo prodělání covidu. Provozu fungující v tomto režimu od klientů vyžadují jeden z dokladů neboli test, QR kód nebo doklad o překonání. Zdravotní stany se využívají i jako mobilní odběrové místo. Jejich výhoda je rychlé rozložení a praktické využití. Stan je možné uzavřít z každé strany, tím se přenos viru eliminuje. Zdravotní a administrativní pracovníci jsou v stane chráněni před špatným počasím. Je to cenově dostupné a jedno z nejlepších řešení pro zajištění zázemí pro testování.

Vzhledem k rychlé šíření se COVID-19 delta varianty předpokládáme, že náš zdravotní systém bude namáhán podobně jako to bylo během druhé vlny pandemie. Skládací stany mohou zvýšit bezpečnost zdravotníků a lékařů. Máme ihneď dostupných více než tisíc stanů v různých rozměrech.
Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě