Blog: Nůžkový stan 3x6

Nůžkový stan 3x6

13.11.2020 · Administrátor

Ochrana před sluncem, deštěm, chladem- toto vše a mnohem více Vám zajistí nůžkový stan BRIMO

Zastřešení golfu s nůžkovým stanem 3x6


Golf, který se často označuje jako zelený sport, je nejen zajímavou činností, ale i vynikajícím koníčkem.

Golf má velmi specifickou etiketu chování. Doporučujeme se naučit základy golfové etikety, na hřišti se budete cítit jistější.

Rovněž je nezbytné dodržovat zásady slušného chování a zdravého rozumu, které jsou hlavními předpoklady dodržování etických standardů.

Golf vyžaduje velkou koncentraci. Není samozřejmě slušné nahlas komentovat úkony spoluhráče a jakkoli působit rušivě. To znamená, že na hřišti musíte být klidní a v tichosti.

Pokud projevíte svou nespokojenost nebo spokojenost příliš nahlas, míváte a gestikulovat golfovou holí, určitě se nestanete populárním a naruší to koncentraci ostatních hráčů.


Bezpečnost s nůžkovým stanem 3x6


Odpálení míčku golfovou holí nemusí vždy skončit dobře. Z tohoto důvodu nikdy nemiřte na jinou osobu - létat může nejen zem s trávou a kamínky, ale rovněž s vaše golfová hůl.

Během letních dnů je třeba myslet na místo, kde můžete relaxovat a které vám poskytne stín. Nůžkový stan 3x6 nabízí ideální ochranu před větrem, intenzivním slunečním zářením a deštěm. Plachty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyesteru s PVC vrstvou a jsou nepromokavé. Jsou také odolné vůči UV záření a zachovávají si svou barvu i při dlouhodobém používání. Stěny jsou odnímatelné, takže je můžete libovolně kombinovat v závislosti na počasí. Skládací pavilony lze proto použít jako uzavřený nebo otevřený prostor.

Elegantní design stanu dokonale zapadá do golfového prostředí. Poskytuje ochranu nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Protože je konstrukce vyrobena z eloxovaného hliníku, je montáž mimořádně rychlá a nenáročná.

Posílené profily zajišťují dokonalou stabilitu pavilonu. Šestihranné nohy mají pevnou patku z pozinkované oceli.

Při tomto aktivním sportu doporučujeme dodržovat pitný režim. Ideální je čistá voda nebo džus. Studené a slazené nápoje se nedoporučují. Ořechy, mandle nebo banány jsou vynikajícím zdrojem energie.

Užijte si nedělní odpoledne na golfovém hřišti s nůžkovým stanem 3x6.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Spokojenost!

Děkuji