Blog: Nůžkový stan 3x6

Nůžkový stan 3x6

13.11.2020 · Administrátor

Ochrana před sluncem, deštěm, chladem- toto vše a mnohem více Vám zajistí nůžkový stan BRIMO

Zastřešení golfu s nůžkovým stanem 3x6


Golf, který se často označuje jako zelený sport, je nejen zajímavou činností, ale i vynikajícím koníčkem.

Golf má velmi specifickou etiketu chování. Doporučujeme se naučit základy golfové etikety, na hřišti se budete cítit jistější.

Rovněž je nezbytné dodržovat zásady slušného chování a zdravého rozumu, které jsou hlavními předpoklady dodržování etických standardů.

Golf vyžaduje velkou koncentraci. Není samozřejmě slušné nahlas komentovat úkony spoluhráče a jakkoli působit rušivě. To znamená, že na hřišti musíte být klidní a v tichosti.

Pokud projevíte svou nespokojenost nebo spokojenost příliš nahlas, míváte a gestikulovat golfovou holí, určitě se nestanete populárním a naruší to koncentraci ostatních hráčů.


Bezpečnost s nůžkovým stanem 3x6


Odpálení míčku golfovou holí nemusí vždy skončit dobře. Z tohoto důvodu nikdy nemiřte na jinou osobu - létat může nejen zem s trávou a kamínky, ale rovněž s vaše golfová hůl.

Během letních dnů je třeba myslet na místo, kde můžete relaxovat a které vám poskytne stín. Nůžkový stan 3x6 nabízí ideální ochranu před větrem, intenzivním slunečním zářením a deštěm. Plachty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyesteru s PVC vrstvou a jsou nepromokavé. Jsou také odolné vůči UV záření a zachovávají si svou barvu i při dlouhodobém používání. Stěny jsou odnímatelné, takže je můžete libovolně kombinovat v závislosti na počasí. Skládací pavilony lze proto použít jako uzavřený nebo otevřený prostor.

Elegantní design stanu dokonale zapadá do golfového prostředí. Poskytuje ochranu nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Protože je konstrukce vyrobena z eloxovaného hliníku, je montáž mimořádně rychlá a nenáročná.

Posílené profily zajišťují dokonalou stabilitu pavilonu. Šestihranné nohy mají pevnou patku z pozinkované oceli.

Při tomto aktivním sportu doporučujeme dodržovat pitný režim. Ideální je čistá voda nebo džus. Studené a slazené nápoje se nedoporučují. Ořechy, mandle nebo banány jsou vynikajícím zdrojem energie.

Užijte si nedělní odpoledne na golfovém hřišti s nůžkovým stanem 3x6.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji