AKCE -22%

Zahradní stan 2x3m

Grátis 3 stěny + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!

Díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky!

Složení do 40 sekun díky BRIMO systému!


Zahradní stan do 24 hodin u zákazníka, při objednávce do 11:00h.


5 099 Kč Cena s DPH Skladem více než 5 ks 6 499 Kč Ušetříte: 1 400 Kč

 Léto patří svatbám a zahradním oslavám. Využijte jedinečné příležitosti, zahradní stany nabízíme v mimořádně kvalitním zpracování a za použití originálně uzpůsobené konstrukce. Systém pro skládání i rozkládání zabere zlomek času, přesto vám poskytne jistotu pevného a stabilního zázemí. Skládací zahradní stánek vám i vašim hostům přinesou příjemný stín. Odlehčená stavba působí velmi elegantně a krásně doplní romantické prostředí zahrad nebo kulis pevných staveb. V případě nepříznivého vývoje počasí poskytne útočiště a dostatečný prostor i pro odpočinek nebo nabídku občerstvení. Zahradní stany využijete pro přípravu a servírování jídel. Svatební stany jsou velmi reprezentativním a snadno realizovatelným vybavením vhodným pro všechna venkovní prostředí.

Látka s vysokou hustotou reprezentuje vysokou pevnost a odolnost proti poškozené s impregnovanou úpravou. UV ochrana ve spojení s kvalitními materiály látky zaručuje stálobarevnost.
Hrubá ocelová konstrukce má vlastnosti, které jsou přizpůsobeny kritériím zabraňujícím korozi a poškození při manipulaci.
Zahradní stan 2x3m je rýchlorozkladací zásluhou BRIMO automatickému mechanismu rozkládání. Zastřešení v zahradě máte v průběhu minuty, manipulaci hravě zvládne i jedna osoba.
Prvotřídní plachtoviny zahradního stanu jsou všechny UV rezistentní před sluncem a nepromokavé. Vrstva barvy na ocelových částech je rovnoměrná a tak nehrozí žádné nežádoucí jevy.
Servis zajišťujeme pouze pro záhradní stany BRIMO. Náhradní díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky. Náhradní díly plachtovin BRIMO, ceník na vyžádání.

Parametry

  • Super stany jsou určeny pro pravidelné použití při síle větru až do 45km/h!
  • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
  • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
  • Střecha je 100% nepromokavá. Vyrobena z velmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g. Naše plachta je pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
  • Stěny jsou vyrobeny z hustého polyesterového vlákna (50%) a PVC nátěru (50%) s váhou plachty 300g.
  • Konstrukce: Celoocelová nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli s ocelovým samozaistujúcim BRIMO patentem na nohách.
  • Prášková barva konstrukce: epoxy-polyesterová.
  • Regulace stropu: 5 výškové stupně 170, 180, 190, 200, 210cm.
  • Rozměr složeného stanu 150x35x25cm, váha 27kg.
  • Záruka 5 let a certifikát CE!
Záhradný stan oceľová konštrukcia

Hodnocení klientů

33 hodnocení, 5/5