Blog: Stan na celoplošní testování

Stan na celoplošní testování

21.10.2020 · Administrátor

Využití rýchlorozkladacieho stanu na plošném testování

Rýchlorozkládací BRIMO stan na celoplošné testování


Vzhledem k neutuchající COVID-19 a vysoký denní nárůst infikovaných se Slovensko rozhodlo celoplošně otestovat občanů. Testování se uskuteční v listopadu během víkendů. Odborníci doporučují testovací místa soustředit do exteriéru. Problém pro samosprávy představuje nedostatečné množství stanů.

Rýchlorozkládací BRIMO stan na celoplošné testování Vám zajistí vhodné místo pro odběr vzorků. Momentálně opatření na Slovensku omezují počet osob v interiéru, toto může znamenat problém při hromadném testování antigenní testy. Odborníci varují na zvýšené riziko nákazy v uzavřeném prostoru. Každá samospráva by si proto měla zajistit zastřešení k provádění testování v exteriéru aby co nejlépe ochránila občanů. 

Stany je možné uzavřít ze všech stran libovolně. Postup odběrů bude jednosměrný. Zrychlené Vám prozradí výsledek již do několika minut. Výsledky testů obdržíte v uzavřené obálce.

Naše stany se již osvědčily i nemocnicích na Slovnesku. Filtrační stan BRIMO používají desítky nemocnic na Slovensku a slouží jako svolávací k měření teploty pacientů.

V případě nepříznivého počasí je stále možnost provádět testy v interiéru, avšak tato alternativa není bezpečná. Rýchlorozkládací stany Vám nabídnou dostatečné místo k odběru. Budete tak chráněni před deštěm, větrem a bude eliminováno riziko nákazy novým koronavirusem který si už vyžádal život nejednoho lékaře. Testy budou prováděny od 8:00 do - 20: 00h. V pozdějších večerních hodinách prudce klesá teplota vzduchu. Pro maximální komfort zdravotníků a personálu můžete stany vytopit terasovým ohřívačem. Ohřívače jsou plynové, přenosné, jednoduché na používání.

Stany BRIMO znají ve více státech EU, využívají je i na zastřešení teras restaurací, hostinců, kaváren a podobně. Hasičské a policejní sbory využívají naše stany také při výkonu své práce.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 282 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Sem spokojena

Děkuji