Blog: Pronájem stanů

Pronájem stanů

18.03.2019 · Administrátor

Nepromokavý, top-kvalita, výborné ceny. 5 letá garance, dostupné náhradní díly

Plánujete připravit venku firemní akci, svatbu nebo velkou rodinnou oslavu a potřebujete stan?

Pojďme si vyjasnit pár faktů týkajících se pronájmu stanů.

Vzhledem k tomu, že jsme celé dny v práci v uzavřených prostorech, jsou firemní akce pořádané pod holým nebem vítanou změnou. Ale jak si vlastně pronajmout stan když ho potřebujete jen u příležitosti konání jednodenní akce?

Cena pronájmu stánku se odvíjí samozřejmě od rozměrů stanu. Dále je odstupňované, co si chcete zapůjčit. V základní ceně je zahrnuta konstrukce a střešní plachtovina. Cena na den se pohybuje od 750 Kč. Někteří pronajímatelé mají například stanovenou cenu např. 154 Kč / m2

750 Kč na jeden den za stánek - skvělá příležitost

Pokud se těšíte vynikající ceně, chtěli bychom poukázat na fakt, že se jedná o pronájem konstrukce a střešní plachtoviny. Boční stěny v ceně pronájmu zahrnuté nejsou. Právě boční stěny vytvoří ochranu proti nepříznivým vlivům počasí. Ochrání před znehodnocením zboží prostřednictvím slunečního záření nebo dešti.

Dalším faktem, který byste měli brát v úvahu je opotřebení zapůjčených stánků. Známe to, nové je nového. Jinak se totiž k věcem stavíme když jsme vlastníky. Plachtoviny vícenásobně použitých stánků mohou ztrácet barvu nebo již jsou znečištěny častým používáním nebo nesprávnou údržbou. Pokud očekáváte perfektní dojem který vás a vaše zákazníky okouzlí budete zbytečně zklamáni. Dalším bodem na který chceme poukázat je převzetí stánku. Za vyzvednutí si také uhradíte jistou částku - kauci. Při převzetí Vás nenapadne, že stánek třeba zkontrolovat, protože za znehodnocení - poškození stánku jste zodpovědný Vy. Pokud si při přebírání plachtoviny a konstrukci důkladně nezkontrolujete, čekají vás další nemalé výdaje. Plachtoviny mohou být roztržené a tím je jejich funkčnost nepromokavosti zničena. Od Vás - od nájemce bude požadována úhrada škody. Může se vám zdát časově náročné kontrolovat například takovou 6 metrovou plachtovinu ale v konečném důsledku vám tato kontrola umí ušetřit zbytečné nedorozumění a investice.

Je pronájem vhodné řešení?

Za pronájem  nůžkového stánku na víkend zaplatíte částku, za kterou byste stánek koupili. Dále jsou s pronájmem spojeny jistá rizika poškození, za které jste jako nájemce hmotně odpovědný. Stánek nemá nový zjev a většinou se vyznačují nekvalitou - což se podepisuje na stabilitě konstrukce a látce plachtovin. První dojem z novým designem neuděláte.

Pojďte se podívat na nové stánky, kvalitní s garancí 5 let. Stánky které nemusíte vrátit a můžete je využít i pro soukromé účely.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Jsem maximálně spokojený

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.