Blog: Prodejní stánek na jarní výstavu FLORA

Prodejní stánek na jarní výstavu FLORA

20.02.2019 · Administrátor

Získejte dynamickou prezentaci na mezinárodní výstavě Flóra se stánky BRIMO. Nepromokavý, stabilní, vysoce kvalitní, cenově dostupný.


V nejbližších měsících se koná 40. ročník mezinárodní prodejní výstavy pro zahradnictví, zahrádkáře, přátel květů a bonsaiov. Jarní výstava FLORA v Olomouci jinak nazvaná Strom života tak odstartuje výstavu, které se tematicky věnují zahradničení.

V pavilonech G a H bude návštěvníkům umožněno nahlédnout do bonsajistiky, vzácných, unikátních japonských a korejských stromů. Zviditelní se samozřejmě i domácí bonsaiová produkce. Můžete tak nahlédnout do tajů pěstování, tvarování a prezentaci stromů v originálních miskách. Jarní výstava v Olomouci tak prezentuje japonské umění miniaturizace stromů a jejich pěstování.


Zájemci na výstavě najdou širokou škálu květů a to balkónových, okrasných dřevin, palmy, ovocné stromy, kaktusy či citrusy. Návštěvníci si mohou zakoupit altány, zahradní keramiku nebo grily.

Výstava FLORA představuje dokonalou souvislost, která přinese návštěvníkům nejen vědomosti ale i inspirace a nápady na zvelebení zahrady nebo svého okolí.

Plánujete doplnit vaši zahradu o elegantní zahradní stánek? Nebo jste vystavovatelé a plánujete se zúčastnit této velkolepé mezinárodní výstavě?


Jedinečná příležitost s prodejním stánkem


Výstaviště Flora Olomouc uskuteční výstavu jak tradici trvající již 40 let. Je to ideální ale i vynikající alternativa prezentace i propagace zboží či služeb. Areál je dobře přístupný nabízí kryté a volné výstavní plochy. Přestože je jaro kvetoucí, krásná a voňavá překvapit umí s chladnými kapkami deště. Během výstavy se mohou vyskytnout srážky a také se může značně ochladit. V tomto případě potřebujete mít situaci pod kontrolou. V každém případě potřebujete stan. Prodejní stánek, který vás a váš zboží nejen ochrání před nepříznivými vlivy počasí ale vás bude prezentovat již z dálky a tak zaujme potenciálního klienta. Prostornost exkluzivních prodejních stanů dokonale využijete díky velké ploše. Stánek je velmi stabilní díky kvalitním ocelovým profilem konstrukce. Působí luxusně a přitahuje pozornost. Zaměřili jsme se nejen na funkčnost ale i na estetiku. Jelikož stánek má na jedné straně sloužit jako ochrana vás a vašeho zboží, na druhé má být pro klienty prvním dojmem a působit příjemně z estetického hlediska. Konstrukce je odlehčená ale pevná a tím jsme se odlišili i od konkurence. Zmenšily jsme objem o 2mm z vnějšího objemu konstrukce a přidali jsme ho do vnitřních stěn konstrukce. Tímto krokem jsme snížili váhu a zvýšili pevnost. Tato filozofie byla použita i na látce, která má díky nejnovějším technologiím velmi vysokou hustotu vlákna. Nepromokavost plachtovin je samozřejmostí.

S prodejním stánkem BRIMO získáte dynamickou prezentaci na mezinárodní výstavě Flóra, která spolupracuje s médii a tím si zaručíte úspěšnost a získání dostatečného množství užitečných kontaktů pro váš byznys.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 275 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Výrobce Brimo je jiná liga,

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc