Blog: Prodejní stánek na jarní výstavu FLORA

Prodejní stánek na jarní výstavu FLORA

20.02.2019 · Jana

Získejte dynamickou prezentaci na mezinárodní výstavě Flóra se stánky BRIMO. Nepromokavý, stabilní, vysoce kvalitní, cenově dostupný.


V nejbližších měsících se koná 40. ročník mezinárodní prodejní výstavy pro zahradnictví, zahrádkáře, přátel květů a bonsaiov. Jarní výstava FLORA v Olomouci jinak nazvaná Strom života tak odstartuje výstavu, které se tematicky věnují zahradničení.

V pavilonech G a H bude návštěvníkům umožněno nahlédnout do bonsajistiky, vzácných, unikátních japonských a korejských stromů. Zviditelní se samozřejmě i domácí bonsaiová produkce. Můžete tak nahlédnout do tajů pěstování, tvarování a prezentaci stromů v originálních miskách. Jarní výstava v Olomouci tak prezentuje japonské umění miniaturizace stromů a jejich pěstování.


Zájemci na výstavě najdou širokou škálu květů a to balkónových, okrasných dřevin, palmy, ovocné stromy, kaktusy či citrusy. Návštěvníci si mohou zakoupit altány, zahradní keramiku nebo grily.

Výstava FLORA představuje dokonalou souvislost, která přinese návštěvníkům nejen vědomosti ale i inspirace a nápady na zvelebení zahrady nebo svého okolí.

Plánujete doplnit vaši zahradu o elegantní zahradní stánek? Nebo jste vystavovatelé a plánujete se zúčastnit této velkolepé mezinárodní výstavě?


Jedinečná příležitost s prodejním stánkem


Výstaviště Flora Olomouc uskuteční výstavu jak tradici trvající již 40 let. Je to ideální ale i vynikající alternativa prezentace i propagace zboží či služeb. Areál je dobře přístupný nabízí kryté a volné výstavní plochy. Přestože je jaro kvetoucí, krásná a voňavá překvapit umí s chladnými kapkami deště. Během výstavy se mohou vyskytnout srážky a také se může značně ochladit. V tomto případě potřebujete mít situaci pod kontrolou. V každém případě potřebujete stan. Prodejní stánek, který vás a váš zboží nejen ochrání před nepříznivými vlivy počasí ale vás bude prezentovat již z dálky a tak zaujme potenciálního klienta. Prostornost exkluzivních prodejních stanů dokonale využijete díky velké ploše. Stánek je velmi stabilní díky kvalitním ocelovým profilem konstrukce. Působí luxusně a přitahuje pozornost. Zaměřili jsme se nejen na funkčnost ale i na estetiku. Jelikož stánek má na jedné straně sloužit jako ochrana vás a vašeho zboží, na druhé má být pro klienty prvním dojmem a působit příjemně z estetického hlediska. Konstrukce je odlehčená ale pevná a tím jsme se odlišili i od konkurence. Zmenšily jsme objem o 2mm z vnějšího objemu konstrukce a přidali jsme ho do vnitřních stěn konstrukce. Tímto krokem jsme snížili váhu a zvýšili pevnost. Tato filozofie byla použita i na látce, která má díky nejnovějším technologiím velmi vysokou hustotu vlákna. Nepromokavost plachtovin je samozřejmostí.

S prodejním stánkem BRIMO získáte dynamickou prezentaci na mezinárodní výstavě Flóra, která spolupracuje s médii a tím si zaručíte úspěšnost a získání dostatečného množství užitečných kontaktů pro váš byznys.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena