Prodejní stánek 3x6m

Zdarma: 3 plné stěny + 12 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


17 228 Kč Ušetříte: 5 630 Kč 11 598 Kč Cena s DPH
 • Prodejní stánek

  model Exclusive ocel pro profesionální použití v BRIMO používáme při síle větru až do 50km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g/m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: nůžková se šroubovanými spoji. Ocel vyšší třídy s moderním způsobem výroby zaručující větší pevnost (+ -25%) ve srovnání se stany super a konkurenčními ocelovými stany se stejnou tloušťkou stěn profilů.
 • Nylonový samozaisťujúci patent BRIMO na celoocelové konstrukci je pevnější než ocelový BRIMO patent na super stanech. Zároveň zaručuje ještě snadněji rozkládání.
 • Prášková barva konstrukce: termoplastická s prodlouženou ochranou proti blednutí.
 • Regulace stropu: 5 výškových stupňů 170, 180, 190, 200, 210cm.
 • Regulace stropu: 4 výškové stupne 175, 185,195, 205cm.
 • Půdorys stanu: 290x570cm (16,5 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Prodejní stany 3x6m exclusive jsou velké a tuto prostornost využívají obchodníci, který díky velké ploše prodejního stánku mohou zastřešit více zboží a jsou více vidět, neboť zabírají více prostoru na tržišti. Prodejní stánek je stabilní nejen díky šesti nohám, ale také díky kvalitním ocelovým profilem konstrukce které jsou vyráběny lepším způsobem jako většina ocelových stanů na trhu včetně našeho stanu Super. Prodejní stan exclusive působí na lidi luxusně a přitahuje pozornost narozdíl od jiných stanů. Množství vylepšení na konstrukcí a plachtách není jen kvůli funkčnosti ale i estetice celého stanu, protože stan má také dobře vypadat nejen sloužit.
Je odlehčený a ještě pevnější, protože jde proti proudu jiným stanem, které zvětšují objem konstrukce a tím zvyšují váhu, ale tloušťku vnitřních stěn nemění. My to děláme naopak zmenšily jsme objem pouze o 2 mm z vnějšího objemu konstrukce a přidali jsme ho do vnitřních stěn, přičemž jsme snížili váhu a zvýšili pevnost.
Tuto filozofii jsme použili i na látce, která má díky nejnovějším technologiím velmi vysokou hustotu vlákna a zachovává si vysokou odolnost i při nízké váze. UV ochrana ve spojení s kvalitními materiály látky zaručuje stálobarevnost s impregnovanou úpravou. Speciální termoplastická prášková barva vytváří pastelový matný efekt konstrukce co stánku dodává jedinečnost na trhu.
BRIMO systém usnadňuje rozkládání díky automatickému zajištění konstrukce. Složení skládacích altánů se stává jednodušším, lehkým tahem k sobě je konstrukce odblokována. Ještě rychleji a bez námahy !!! Suchý zip aplikovný na střeše a stěnách po celém obvodu Vám zajistí komfort jako doma. Celoocelová konstrukce vyrobena z legované oceli Vám garantuje dlouhou životnost s nižší váhou stanu.
Speciální termoplastická prášková barva vytváří pastelový matný efekt konstrukce co stánku dodává jedinečnost na trhu. Barva zamezuje korozi a je otěruvzdorná.
Servis zajišťujeme pouze pro skládací altány BRIMO. Náhradní díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky. Náhradní díly plachtovin BRIMO, ceník na vyžádání. Stany nejsou určeny k dlouhodobé a permanentní zastřešení, při takovém užívání se přímo úměrně snižuje životnost plachtoviny.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Spokojenost!

Výrobce Brimo je jiná liga,

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování