Blog: Náhradní střecha na stan

Náhradní střecha na stan

06.03.2019 · BRIMO quality manager

Tento článek slouží jako pomoc pro Vás kteří potřebujete střechu na stan jiné značky / výrobce jako je Vaše konstrukce a ušetřit Váš cenný čas!

Potřebujete rychle náhradní střechu? Vyplňte tento formulář:Rozhodli jsme se Vám vysvětlit problematiku náhradní střechy na nůžkové stany, důvody proč nechceme vydělávat na vaší nevědomosti a proč víme že naše střecha Vám nebude sedět na vaší konstrukcí.

Naším cílem je spokojený zákazník, proto vždy když někdo potřebuje střechu na stan který není Brim musíme ho odmítnout. Není v našem zájmu prodat Vám střechu, která nebude dobře sloužit i když si ji napasovat na svou konstrukci.

Hlavní důvody problémů s kompatibilitou střechy na stan:

1. Obvod konstrukce

V Evropě jsou desítky výrobců, který na první pohled prodávají totéž. Avšak rozměr stanu 3x3m skoro nikdy není 300x300cm a my nejsme výjimkou ... Střechy se šijí na konkrétní konstrukci.

Pokud je střecha kratší např. o -2cm než vaše konstrukce pak nevíte roztáhnout a zajistit při Vaši konstrukci nebo vám v lepším případě povolí spoj na střeše.

Pokud je střecha širší např. o +5 cm pak Vám vzniknou žlaby kde bude stát voda během deště nebo vám vítr v neustálých nárazech na nenapnutém střeše pískování látku a fixační patenty a za krátkou dobu máte po střeše ...

2. Špička konstrukce

I kdyby si změříte přesný obvod konstrukce potřebujete ještě vědět výšku špičky, která uprostřed stanu a sponou střechu.

Pokud je vaše špička o + 10cm delší než je špička podle níž byla střecha od jiného výrobce ušitá, pak vám obvodová svislá část střechy (nazvaná: límec, zástěrka) nebude sedět na konstrukcí vůbec i když má konstrukce stejný obvod (např. 290x290cm).

Pokud je vaše špička o -10cm kratší vzniknou Vám žlaby kde se bude tvořit voda a vítr Vám vyderie nenapnutém střechu.

3. Fixační patenty střechy

Pokud se Vám podaří najít prodejce co má přesně stejné rozměry jako je vaše konstrukce a nevsadíte všechny karty pouze na to že konstrukce vypadá úplně stejně tak proč by neměla být stejná, pak je tu další problém.

Každý výrobce má jiné uchycení střechy na konstrukci. Střecha je uchycena 4-12ks patenty které drží střechu o konstrukci. Tyto patenty jsou šité přesně na centimetry na konstrukci ke které byla střecha vyrobena.

4. Ostatní

Pokud překonáte tyto 3 problémy stále Vám střecha nemusí sedět i když jste opravdu blízko k úspěchu. Je několik dalších těžko vysvětlitelných věcí které Vám mohou dělat problémy.

Pokud nevíte překonat tyto 4 problémy s kompatibilitou možná Vás napadne dát si vyrobit střechu na míru. Pokud byste si chtěli dát vyrobit střechu na míru tak se připravte na to, že by střecha na míru stála více než stan který byl vyroben sériově.

Na to aby jste mohli být spokojen s novou střechou musí být střecha ušita na Váš rám a ne na rám s jinými prvky a rozměry.

Rozumíme Vám!

Často se setkáváme s prosbami, dostali jste stan od známých stan není označen a proto už nevíte kdo je výrobcem / prodejcem. Jsou i takový kterým stánek sloužil roky a za ten čas už neví kdo je výrobcem / prodejcem protože stan nemá značku. Z těchto 2 důvodů je na každé naší střeše naše logo BRIMO název stránky a pokud i ztratíte doklad stačí vyfotit stan a my Vám střechu prodáme. Prodáme Vám střechu s čistým svědomím že Vám bude sedět tak jak má.

Představte si že jsou na trhu neznačkové vozidla. Koupíte si takové auto a potřebujete vyměnit díl. Myslíte že i když přijdete s takovým autem které připomíná Škodu Fabia do servisu Škoda poskytnou Vám náhradní díly? A toto je stejný problém.

Nůžkové stany BRIMO Vás tohoto problému zbaví. Vyplatí se kupovat zboží označený svou značkou která je krvopotne vyvíjena dlouhá léta!

Děkujeme


Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem