Blog: Jak mám skladovat nůžkový stánek

Jak mám skladovat nůžkový stánek

07.11.2018 · Administrátor

Správným skladováním prodloužíte životnost Vašeho stanu. Užitečné rady, šetříme Váš čas a investice.

Už jsme hodně psali o tom jak využít nůžkový stánek, při jakých příležitostech, pomohli jsme s výběrem stanu, získali na originalitě a potlačili jsme stan logem nebo rodinnou fotografií. Ale víte vlastně jak pečovat o stánek a jak ho skladovat?

Možná nebudí dojem, že s ním můžete zacházet nesprávně a právě zde vzniká riziko, které může Váš stánek udělat doslova nepoužitelným.

Pojďme si vyjasnit pár dobrých rad, které zároveň prodlouží jeho životnost.


Příprava je velmi důležitá. Před uskladněním musí být Váš stánek bezpodmínečně suchý. Pokud  ste ho neuskladnili suchý, mohou vzniknout plísně a rozšíří se lišeje.

Ze zkušeností už víme, že majitelé stánků většinou využívají pro skladování garáž nebo sklep. V prostorách, v nichž je nižší teplota může převládát vlhkost, která se odpařuje. Nejideálnější je skladovat jej v suchých, chladnějších prostorách v příslušné tašce. Právě díky chladu je snížena aktivita mikroorganismů a tvorba plísní je omezená. Důležité je stan ochránit i před škůdci.

Příznaky nesprávného skladování


Jakmile zaznamenáte na stane dírky, mohl být napaden moly nebo myšmi. V případě tvorby černých a tmavých skvrn jste plachty neuskladnili v dostatečně suchém stavu. Pokud má Váš stan na povrchu plachtovin hrubý  tmavý film je to způsobeno prachem a špínou, čili jste neuzavřely dostatečně obal popřípadě tašku na skladování.

Určitě se chcete vyhnout všem možným rizikům, které způsobují poškození stánku. Také nechcete být nemile překvapeni při rozložení stánku po uskladnění. Vždyť právě péčí a správným skladováním zabezpečujete delší životnost Vašeho stánku.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Super rychlé dodání :)

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování