Blog: Hygienický stan

Hygienický stan

12.03.2020 · BRIMO quality manager

Rychlé a mobilní zastřešení kontrolních stanovišť pro koronavirus COVID-19

Vzhledem k počtu nakažených obyvatel v Čínské lidové republice a dlouhému období za které se od prosince virus rozšiřuje, je v Číně na většině vstupů před veřejným uzavřeným prostorem s větší kapacitou kontrolní stanoviště, prostřednictvím kontrolního hygienického stanu které kontroluje teplotu.

Většina veřejných budov nemá prostor pro takovou kontrolní jednotku občanů, a proto se čínská vláda rozhodla nakoupit stovky tisíc nůžkových stanů, které máme i my v nabídce.

Kontrolní stanoviště mají v exteriéru velký problém zastřešit se. Pracovníci, kteří provádějí tuto veřejnou a nezbytnou činnost musí být v suchém prostředí a v závětří.

Pokud se koronavirus bude nadále šířit, pak je pravděpodobné, že i státy Evropské unie se rozhodnou pro stejný krok.

Pokud tyto stanoviště nejsou pod kontrolou strážní služby tisíce kontrolních stanovišť po celé České republice musí být na noc složené pro případ krádeže.

Mobilní zastřešení kontrolních stanovišťNa takové přechodné zastřešena je nejlepší volba náš nůžkový hygienický stan Brimo.

V našich stanech vaši pracovníci mohou vykonávat svou záslužnou činnost v klidu, suchu, bezvětří a dokonce jej mohou hermeticky uzavřít.

Ranní rozložení a složení na večer zvládne i jeden člověk. To sníží počet pracovníků na stanovišti na jednu osobu.

Stan lze také uzavřít, což je velký benefit pokud chcete na večer nechat stan na stanovišti nebo pokud chcete, aby se šíření viru omezilo vzhledem k hermetické uzavření.

Plachtoviny stanu jsou omyvatelné a lze je dezinfikovat. Naše stany jsou nezbytné i při prodeji potravin v exteriérech co vyžaduje hygiena.

Máme skladem více než tisíce stanů ihned k odběru, což je nezbytné pro rychlé a operativní zabezpečení mobilního zastřešení, které v tomto těžkém období s velkou pravděpodobností bude zapotřebí.

Přejeme hodně zdraví

Brimo TEAM

Obrázky jsou ilustrační

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Děkuji

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena