Blog: Filtrační stan

Filtrační stan

24.03.2020 · BRIMO quality manager

S naším filtračním stanem při kontrole nezmoknete!

Vláda SR a úřad veřejného zdravotnictví vydalo nařízení zřídit od 30.03.2020 při vstupu do nemocnic, továren a všech otevřených provozech měření teploty občanům.

Měření by mělo být zřízeno mimo uzavřeného prostoru v exteriéru za každého počasí, aby se zamezilo kontaminaci prostoru.

V Číně tento problém vyřešili vládním nákupem více než 100 000 ks nůžkových stanů jako jsou ty naše.

Rozkládací pavilony mají rychle rozkládací systém, který může pracovník před otevřením provozu rozložit a po uzavření složit a uschovat.

Střecha a boční stěny jsou nepromokavé a stan můžete hermeticky uzavřít nebo nechat otevřený a používat pouze rám a střechu.

Stan zároveň sám svým vzezřením usměrňuje lidí, kde se zřídila kontrola teploty a může sloužit jako vstupní brána do areálu nebo budovy.


Pracovníci v chladném počasí nezmokne a mohou mít závětří, které je velmi potřebné pro jejich zdraví.

Protože všechny vstupy nacházejí na zpevněných plochách musí být filtrační stany řádně ukotveny, aby se zamezilo škodám. Na betonu je stan možné pouze zatížit. V nabídce máme pískové vaky, které dokonale a rychle ukotví stan i na betonové ploše.

Vaky stačí pouze naplnit pískem a uchytit na každou nohu suchým zipem.

V nabídce máme 6 modelů stanů, které jsou různé kvality a ceny. Pro tento účel doporučujeme model premium ocelový filtrační stan, který patří mezi nejpevnější.

Vzhledem k dlouhé provoz má tento model dostatečně pevnou plachtovinu a tak tento filtrační stan bude zároveň Svolávací majákem který zaujme lidi před vstupem.

Pozor! Bez filtračních stanovišť může hygiena dát uzavřít provoz, proto je nezbytné investovat do kvalitního stanu, který vám nezlomí vítr jinak se může stát, že stan, i když je ukotven se zlomením poškodí a to rozhodně nechcete.

Využijte Know - How značky Brim a udělejte tuto správnou nezbytnou volbu.

Doručujeme na druhý pracovní den kurýrem GLS


S pozdravem BRIMO TEAM


obrázek je ilustrační


Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Jsem maximálně spokojený

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc