Zahradní altán 3x3m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


14 797 Kč Ušetříte: 4 898 Kč 9 899 Kč Cena s DPH
 • Zahradní altán

  model Super hliník je určen pro pravidelné použití a v BRIMO ho používáme při síle větru až do 50km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba rozložení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: Celohliníková nůžková se šroubovanými spoji a profily zpevněné žebrováním v dutině. Tloušťka jednotlivých stěn profilů 1mm až 4mm (na každý profil konstrukce působí jiný tlak a tomuto tlaku odpovídá jeho tloušťka)
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 170, 180, 190, 200cm
 • Rozměr složeného stanu 150x25x25cm, váha 22 kg.
 • Zastřešená plocha: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5 rokov záruka pre spotrebiteľa

 
Hledáte kvalitní stan, který je ultra lehký pro přenos a vytvořený podle vašich představ? Rozmanitý výběr stanů je vhodný pro použití nejen v interiéru ale i exteriéru. Tento model je k dispozici se střechou, s bočními stěnami a ultra lehkou hliníkovou konstrukcí.
Čtyřhranné nohy se starají o pevnost stanu. Při výrobě jsme kladli důraz na kvalitu použitých materiálů. Podle potřeby si můžete stan přizpůsobit s vhodným příslušenstvím. Stan je vhodný pro prezentaci vaší společnosti na veletrzích a stejně je vhodný jako zastřešení v soukromém sektoru. Stánek se vyznačuje svou lehkou váhou, což je jeho hlavním plusem. Ať už se rozhodnete pro soukromou nebo firemní akci, flexibilita a mobilita stanu vás nadchne.
Tento robustní produkt je vybaven konstrukcí se skládacím nůžkovým systémem. Rozložení a složení je nenáročné a rozměr 3x3m hravě zvládne jedna osoba. Tento model umožňuje nastavitelnou výšku střechy v pátých regulačních stupních.  
Na konstrukci byl použit eloxovaný hliník stříbrné barvy s kvadratickým profilovým tvarem. Metalické komponenty zajišťují dokonalý design. Nohy zahradního altánu jsou opatřeny patkou díky které přispívají k dobré stabilitě stanu. Ve srovnání s ocelí hliník nemá tendenci rezavět a tím se prodlouží životnost stánku.
Kvalitní polyesterová střecha a bočnice jsou 100% nepromokavé a dostupné jsou v osmi základních barvách. Materiál plachtovin je odolný proti blednutí a vůči povětrnostním vlivům. Stěny jsou snímatelné, což umožňuje libovolné kombinace stanu. Pálící slunce, nárazový vítr či nepředvídatelný déšť již nebudou rozhodujícím faktorem.
Zahradní altány najdou své všestranné uplatnění které rozhodně oceníte. Nabízíme Vám nejlepší poměr kvality a ceny. Při výběru stánku se můžete spolehnout na odborné a kompetentní poradenství. Těšíme se na Vaše požadavky.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Sem spokojena

Jsem maximálně spokojený