AKCE -23%

Párty stan 3x6m

Grátis 3 stěny a 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!

Náhradní díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky!

Použití do 40 sekun díky BRIMO systému!


Party stan dopravíme do 24 hodin, při objednávce do 11:00h.


6 999 Kč Cena s DPH Skladem více než 5 ks 9 099 Kč Ušetříte: 2 100 Kč

 

 Párty stany nabízí ideální možnost vytvořit si oddělený chráněný prostor. Venkovní letní párty nebo oslavy jsou velmi oblíbené, stejně jako svatby pořádané v romantickém prostředí upravených zahrad. Využijte prakticky řešenou konstrukci. Párty stan dokážete sestavit rychle a bez nářadí, složitého postupu nebo úprav. Pevná tkanina vám i vašim hostům poskytne příjemný stín nebo úkryt při náhlé změně počasí. 3x6m párty stany nabízí dostatečný prostor i pro větší společnost, pomůže vám vytvořit příjemné prostředí i zázemí pro úpravu a podávání občerstvení. Zahradní grilování, svatby nebo oslavy povýšíte na zcela novou úroveň.

Kvůli rozsáhlejšímu rozměru party stánku jsme ho vybavili usnadňujícím systémem automatického zajištění konstrukce. Zásluhou čeho se Vám rozkládání a skládání stává rychleji a bez dřiny.
Tkanina plachtovin s vysokou hustotou zajišťuje nadprůměrnou pevnost a odolnost proti znehodnocení s impregnovanou úpravou na nepromokavost. Komplet všechny plachtoviny obsahují UV faktor, který zaručuje chládek pro výrobky a stálobarevnost střešní plachty.
Ušlechtilá hrubá ocelová konstrukce párty stanu 3x6m vydrží i silnější větru a tím pádem máte postaráno io dlouhou životnost párty stanu.
Barva ocelové konstrukce obsahuje příměsi proti korodování a škrábancům při manipulaci.
Servis RIMO zajišťujeme pouze na naše párty stany. Náhradní díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky. Díly střech ceník na vyžádání.

Parametry

  • Super stany jsou určeny pro pravidelné použití při síle větru až do 45km/h!
  • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!
  • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
  • Střecha je 100% nepromokavá. Vyrobena z velmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g. Naše plachta je pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
  • Stěny jsou vyrobeny z hustého polyesterového vlákna (50%) a PVC nátěru (50%) s váhou plachty 270g.
  • Konstrukce: Celoocelová nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli s ocelovým samozaistujúcim Brim patentem na nohách.
  • Prášková barva konstrukce: epoxy-polyesterová.
  • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 207cm.
  • Rozměr složeného stanu 150x45x25cm, váha 49kg.
  • Záruka 5 let a certifikát CE!
párty stan oceľová konštrukcia

Hodnocení klientů

48 hodnocení, 4.6/5